3 propozycje na majówkę

3-propozycje-na-majowke
Masz już plany na zbliżającą się przerwę majową?
Wybrałam dla Ciebie 3 miejsca, które mnie urzekły i warto żebyś i Ty też je zobaczyła.
 

 
Na pierwszym miejscu totalny hit hitów!!
Karpacz w województwie dolnośląskim u podnóży Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Karkonoszy. Oczywiście zdobycie góry jest jedną z atrakcji. Po dotarciu na wierzchołek można delektować się cudownym widokiem z restauracji i obserwatorium. 
 
Wieczorem warto odpocząć w Pałacu Margot z pakietem na majówkę. Rano zjeść najlepsze śniadanie ever i wybrać się na stronę karpacz.net , gdzie znajdziesz fajnie skategoryzowane propozycje na spędzenie czasu.
 
Ciekawą alternatywą jest skorzystanie z jednodniowej wycieczki z przewodnikiem do Pragi w cenie 78 zł za osobę. Karpacz zachęca swą różnorodnością i nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie.
 
 
 
Na drugiej pozycji:
Termy Bukovina wody termalne zbawienny wpływ na Twoje zdrowie w Bukowinie Tatrzańskiej.
Atrakcje w ośrodku to genialny wybór saun, smaczne posiłki i wodne szaleństwo za pośrednictwem zjeżdżalni. Bilet bez limitu czasu za 69 zł.
Jeżeli nocujesz w Hotel Bukovina wstęp do term jest bezpłatny i nielimitowany.
 
Malownicze miejsce ze szlakami turystycznymi czekającymi na zdobycie. Nic tak nie smakuje jak grzaniec po górskich wojażach. Czujesz niedosyt? Bukowina leży zaledwie 15 km od Zakopane, co łączy się z jeszcze większym worem możliwości…
 
 
 
 
Trzecia propozycja typowo relaksacyjno-odprężająca oraz mniej aktywna jak dwie poprzednie.
Hotel SPA „Nowy Dwór” w Świlczy koło Rzeszowa. Odpoczynek nastawiony głównie na zabiegi pielęgnacyjne.
 
Pakiet specjalnie przygotowany na majówkę 4 dni, 3 noce w cenie 1240 zł za 2 osoby + wybór 2 zabiegów oraz grillowanie w hotelowym ogrodzie, śniadania i obiadokolacje.
Krótsza wersja 2 dni, 1 noc w cenie 510 zł za 2 osoby + masaż kamieniami bazaltowymi, śniadanie i obiadokolacja.
Do każdego pakietu możesz sobie dokupić zabieg z dodatkowym 10% rabatem.
 
Wjeżdżając do Rzeszowa super rozrywkę zapewni Ci Escape Room, czyli przeniesienie kultowej gry w życie realne. Twoim zadaniem jest wyjście w określonym czasie z pokoju pełnym zagadek. Ceny zaczynają się od 30 zł.
Masz już coś w planach? Podziel się swoimi pomysłami na majówkę 🙂

Daria Pieczonka