Z Mojej Pracowni – Album na zdjęcia i Przecierana skrzynka

album-na-zdjecia-przecierana-skrzynka

Jesień już się zadomowiła na dobre. Rozpoczął się czas grubych skarpet i gorącej herbaty z miodem i cytryną. Długie wieczory pod kocem i dobrym filmem. Jesień też może być fajna 🙂 A do tego to pora roku kiedy są moje urodziny.

Zawsze w cyklicznych postach Z Mojej Pracowni są pudełka. Tym razem coś innego, bo scrapbookingowy album na zdjęcia. Nie martw się pudełko też się znajdzie.

Album na zdjęcia scrapbooking

Album dla nowo narodzonej dziewczynki. Szara baza wpadająca w fiolet z vintage napisami. Na środku elipsa wycięta z grubszej tektury plus odbity kwiatowy szablon za pomocą heavy body gel glossy. Napis „Nikol” pomalowany na kredowy fiolet. Wokół ramka kwiatowa z wycinanka.net ozdobiona za pomocą embossingu na gorąco kolor holograficzny. Kilka gotowych tagów w podobnej kolorystyce. Kulki 3D oraz papierowe kwiaty. Perełki samoprzylepne, odbity kształt piórka przy użyciu heavy body gel matt. Organza przewleczona przez kółka i wstążka z kokardą oraz koronką.

Całość utrzymana w różowej kolorystyce dlatego końcowy efekt jest bardzo dziewczyński. Album bogato zdobiony, ale estetyczny.

 

album-scrapbooking

Skrzynka postarzana

Skrzynka drewniana typu na owoce. Mechanicznie postarzona, następnie wymalowana na jasny szary, wywoskowana i pokryta ciemnym szarym. Nie ma co dużo pisać, ponieważ efekt bardzo łatwy do wykonania, cieszący się dużą popularnością wśród klientek.

 

pudelko-postarzane

 

Kompletnie dwa różne światy: przepych z prostotą, nowoczesność z vintage, róż z szarością, papier z drewnem, przyklejanie z malowaniem, wycinanie z przecieraniem.

A kto powiedział, że mam się ograniczać?

 

To są moje fizyczne produkty, ale pracuję nad darmowym materiałem do pobrania, w którym już jest zawarty opis pięciu rodzai papierów do decoupage oraz pięciu rodzai pędzli używanych w tej technice. Znajdziesz tam również opis potrzebnych narzędzi, farb i dostępnych przedmiotów do ozdabiania. Staram się wyczerpać temat, więc jeśli masz jakieś propozycje na dodatkowe opisy, które Cię interesują, wal śmiało! Na pewno wezmę to pod uwagę.

 

Która propozycja bardziej Ci się podoba album czy skrzynka ?

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Dziękuję wszystkim czytelniczkom, które odpisały na maila z tamtego tygodnia. Jestem tutaj dla was, aby decoupage i wszelako pojęty DIY były przyjemnością 🙂

Jeżeli masz z czymś problem i chciałabyś o tym przeczytać na blogu napisz na maila, na pewno coś wymyślę 🙂 Jesteś najważniejsza i to Ty możesz zdecydować czego chcesz się nauczyć.

Share:

Daria Pieczonka