Darmowe Wyzwanie Online!

Spędź kreatywnie czas razem ze mną i innymi świetnymi dziewczynami :)

Zapisuję się na Wyzwanie Online!
Share on Google+

Wyzwanie rozpoczyna się za:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Kim jestem?

Nazywam się Daria Pieczonka uczę jak robić rękodzieło i na nim zarabiać. Znajdziesz mnie na blogu mydecoria.pl oraz YouTube Daria Pieczonka.  

  • 3 lata temu założyłam swoją markę osobistą pod szyldem myDecoria. W tym czasie stworzyłam odpłatny kurs online, warsztaty online oraz mnóstwo darmowych wyzwań i szkoleń. Wydałam rówież e-book "Jak sprzedawać rękodzieło?". Co tydzień w środy o 19:00 spotykamy się na Fanpage i Instagramie, aby porozmawiać o rękodziele, nowościach i przydasiach. A w każdy piątek publikuję nowy odcinek ma moim kanale YouTube. Krok po kroku, dzień po dniu buduję zaangażowaną społeczność. Od 7 lat tworzę i dekupażuję. Odbyłam wiele kursów związanych z Decoupage oraz z technikami pokrewnymi. Moją wiedzę doszlifowałam metodą prób i błędów.  

sd

Zapisuję się na wyzwanie!

Co będziemy robić na wyzwaniu?

  • t
  • • poznamy moc kreatywnego wyżywania się przy pomocy Art Journal według mojej interpretacji.
  • • pokażę Ci, że poznawanie nowych preparatów jest przyjemne i nie musi łączyć się ze zniszczonymi przedmiotami.
  • • połączymy decoupage ze scrapbookingiem i dużo więcej.

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

Po podaniu swojego maila otrzymasz link do tajnej grupy, w której codziennie przez 5 dni będzie transmisja na żywo o 19:00, na której będę eksperymentować na dwóch kartkach w papierowym albumie.  

Wyzwanie rozpoczyna sie 28.05.2020, a kończy 1.06.2020.

Codziennie otrzymasz maila z informacjami w jakim temacie będziemy się poruszać, żeby łatwiej było zacząć zabawę i troszeczkę usystematyzować cały proces :) oraz co potrzebujesz.

Chodzi o dobrą, wspólną zabawę. Chciałabym, abyś czynnie brała udział w wyzwaniu i tworzyła razem ze mną :) Wszystkie nadesłane zdjęcia prac będą zebrane w jednym miejscu, a najbardziej kreatywne opublikowane w moich social mediach :)