Polecajki września – Borówkowe Mojito, Hakerki Sukcesu

borowkowe-mojito-hakerki-sukcesu

Nie zgadniesz co się stało! A to się stało, że jakże uroczy miesiąc wrzesień dobiegł końca. A to może oznaczać tylko jedno – moje urodziny, na, na, nanana, na! Mój mąż chciał mi zrobić niespodziankę i zabrać mnie na wycieczkę. Wycieczka się odbędzie, ale niespodzianką już nie jest. Może nie żyłam zbyt długo w niepewności, ale zaskoczenie było ogromne. Lecimy na 3 dni do Mediolanu! Yeay 🙂

My tu gadu-gadu, a przecież polecajki na nas czekają. We wrześniu wypiłam smaczny koktajl – borówkowe Mojito, obejrzałam świetny film, a do tego poznałam kolejną fantastyczną kobietę.

 

Kategoria kulinaria

Mam taką ulubioną restaurację nazywa się The Last Zebra w Carlisle. Miasto jest oddalone około 50 km od naszego miejsca zamieszkania. Nie mamy samochodu, a czas podróży autobusem to około 3 godziny w obie strony – więc jesteśmy tam rzadko. Ostatnio wypróbowałam borówkowe Mojito, które było wyśmienite. W skład koktajlu wchodziły borówki, świeża mięta, limonka, Disaronno Amaretto, Prosecco i syrop Vimto o smaku winogronowo – malinowo – jeżynowy, aromatyzowany ziołami i przyprawami.

 

 

Kategoria Blog

Marta Krasnodębska rozpoczęła swoją przygodę na polskim rynku na początku roku i wystrzeliła jak z procy. Na dzień dzisiejszy posiada społeczność liczącą dziesiątki tysięcy, ale nie ma się co dziwić, Hakerki Sukcesu to wiedza, którą potrzebujesz przy prowadzeniu biznesu online. Mnóstwo wskazówek dotyczących strategii i marketingu wyjaśnionych w przystępny sposób. Jeżeli się interesujesz rozwojem swojej marki koniecznie dołącz do grupy na Facebooku, Marta organizuje comiesięczne wyzwania.

 

 

Kategoria Film

Lekarstwo na życie. Mega klimatyczny film. Skategoryzowany jako horror, ale mnie bardziej przypomina mroczne fantasy. Towarzyszą piękne wręcz baśniowe zdjęcia chłodnej Szwajcarii.

Główny bohater Lockhart wybiera się w podróż do ośrodka rehabilitacyjnego, aby namówić do powrotu Pembroke dyrektora prężnie rozwijającej się firmy. Szybko okazuje się jednak, że szef nie ma zamiaru wracać, co uniemożliwia wykonanie powierzonego zadania. Lockhart zostaje „uwięziony” w ośrodku, gdzie z każdą sceną odkrywa mroczną tajemnicę szpitala.

Historia jest wciągająca od pierwszego momentu, a doznania potęgują świetnie dobrana muzyka oraz cudowne krajobrazy.

 

 

To już koniec propozycji wrześniowych. Masz coś do polecenia? Podziel się tym w komentarzu.

 

Już pod koniec przyszłego miesiąca będzie dostępne 7 dniowe wyzwanie DIY. Jeśli jesteś zainteresowana, a wiem, że jesteś to śledź mnie na social media na pewno ukażą się dodatkowe informacje.

Do zobaczenia w październiku

 

 

P.S. Wolisz jak jest więcej czy mniej zdjęć w poście ?

 

Tagi:
Share:

Daria Pieczonka