Czym Was zaskoczę w tym roku? Plany na 2020 rok

czym-was-zaskocze-w-tym-roku-plany-na-2020-rok

Kobietki czas na plany na 2020 rok. Czuję w kościach, że to będzie bajerancki rok. W tym roku kończę 30 lat. W ogóle na tyle się nie czuję. Pamiętam jak byłam małą dziewczynką i myślałam, że ludzie po 30 to już tylko wybierają trumnę. Serio!! A dzisiaj nie mogę się już doczekać 🙂 Wraz z trójką z przodu zacznę kolejny niezwykły etap w swoim życiu.

Co zamierzam w 2020 roku?

Zanim przejdziesz do czytania planów na 2020 rok zapraszam Cię na wcześniejszy post o podsumowaniu 2019. Moim zdaniem, aby móc planować następny rok trzeba przeanalizować miniony, by ułatwić sobie wyciąganie wniosków, udoskonalanie strategi, rozmyślaniem dlaczego coś nie wyszło, dlaczego coś wyszło. Zamknąć rozdział i z nowymi pomysłami rozpocząć nowy.

plany na 2020

Plany na rok 2020 w sferze prywatnej

W tym roku chcę regularnie ćwiczyć jogę. Zrobię plan, w którym zaznaczę gdzie i kiedy będę to robić. Wszystko po to, aby było mi lepiej i łatwiej wprowadzić regularność ćwiczeń w moją codzienną rutynę. Będę kontynuować dietę wegetariańską. Podtrzymam ograniczanie spożywania cukru, myślę, że aktualna dawka jest optymalna 😉 Będę pić więcej wody – to jest moja zmora… Wrócę do korzystania aplikacji Pij wodę, która monitoruje ilość wypijanej wody w ciągu dnia. Jestem domatorką więc nie będę ściemniać, że będę więcej wychodzić, bo nie będę.
Moim idealnym dniem na świeżym powietrzu jest wszystko związane z jedzeniem jak np. piknik, grillowanie lub jedzenie w restauracji ze stolikami na zewnątrz.

W czasie wolnym od realizowania celów myDecoria, o których w późniejszej części wpisu chcę czytać książki, pić ulubioną herbatę w towarzystwie Piotrka, Ginny i Luny z filmem w tle. Chcę rozmawiać z mamą przez długie godziny 🙂 Chcę słuchać muzyki w wannie. Zasypiać wtulona w ramionach męża. Chcę pojechać przynajmniej 3 razy na wakacje. Chcę odpoczywać w wolnym czasie o niczym niemyśląc.

Plany na rok 2020 w myDecoria?

Po pierwsze zmiany oj duże zmiany. Przestaję robić kartki i pudełka na sprzedaż. Poprzedni rok uświadomił mi, iż nie chcę całymi dniami siedzieć i klepać rękodzieło jak w jakiejś fabryce. Chcę delektować się czasem, w którym tworzę. Chcę, aby moje prace były ciekawsze. A co tygodniowe uzupełnianie miejsc sklepowych moimi produktami mi to uniemożliwiło. Już parę razy w swoim życiu pracowałam na akord i już nie mam ochoty więcej. Będę sprzedawać rzeczy stworzone na rzecz filmów na YouTube, kursów i warsztatów.

Planuję w tym roku wypuścić 2 kursy online. Pierwszy w marcu o postarzaniu pudełek w oparciu o decoupage, do którego już rozpoczęłam nagrywanie filmów i drugi pod koniec roku. Mam również plany na kompletnie nowy produkt, którego jeszcze u mnie nie było, a który pozostawię w tajemnicy. Nad którym już powoli zaczęłam pracę i zostanie wypuszczony po kursie o postarzaniu. Ten pomysł wymaga ode mnie dużo pracy i wysiłku więc jeśli wystarczy mi czasu będą również nowe warsztaty online, ale tylko opcjonalnie. Pomysł niespodzianka będzie lulany i chuchany dotąd, aż będzie gotowy ujrzeć światło dzienne ;).

Vision Board i one little word

Jak co roku stworzyłam swoją Vision Board wraz z one little word. Vision Board to tablica w moim przypadku kolaż ze zdjęć, w którym umieszczam plany w formie ilustracji. Takie zdjęcie zawieszam sobie w widocznym miejscu, które ma na zadanie przypominać mi w przyjemny sposób, co sobie zaplanowałam na ten rok. Wkleiłam, np. zdjęcie ze słowem internet, które dla mnie oznacza skupianie się na onlajnach w roku 2020 itd.

One little word to słówko przewodnie towarzyszące w danym roku. Wybrałam „dyscyplina”, które ma mi przypominać w 2020 roku, że mam być zdyscyplinowana w realizacji celów tych z życia prywatnego jak i z myDecoria.

Jakie wyznaczyłaś sobie plany na 2020 ?


Share:

Daria Pieczonka