Darmowe Wyzwanie DIY Październik – 2 edycja

darmowe-wyzwanie-diy-pazdziernik-2-edycja

Darmowe Wyzwanie DIY. I oto jestem z kolejną edycją kreatywnego wydarzenia.

Przed rozpoczęciem układania pomysłu, co konkretnie będzie się działo, powiedziałam sobie: Daria masz ogarnąć 500 osób na to wyzwanie. Okazało się, że ten pułap został osiągnięty w 4 dniu od udostępnienia strony zapisu. WOW!!

Wyzwanie cieszy się ogromną popularnością, a liczba osób dołączających stale się powiększa.

Chcesz również dołączyć ? Zapisz się TUTAJ.

 

Darmowe Wyzwanie DIY

Przewidziane jest na 19 października i będzie trwać do 29 października

 

Harmonogram wyzwania

19.10 – Wprowadzenie

20 – 21.10 – Marmur

22 – 23.10 – Spękania Dwuskładnikowe

24.10 – Shabby Chic

25 – 26.10 – Transfer

27.10 – Decoupage na żelazko

28.10 – Embossing na gorąco

29.10 – Szablonowanie / Zakończenie

 

Czego się dowiesz ?

Nie przejmuj się jeżeli nie znasz tych nazw. Niektóre brzmią tajemniczo, ale tak naprawdę są łatwe i przyjemne do wykonania.

Transfer – to przeniesienie wydrukowanego w drukarce laserowej zdjęcia, ulubionego cytatu, tekstu piosenki, daty, imienia na drewno. Oznacza to, że będziesz umieć stworzyć spersonalizowany upominek dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

Spękania Dwuskładnikowe – to imitacja spękań porcelanowych.

Decoupage na żelazko – to ozdabianie przedmiotu za pomocą serwetki obiadowej przy użyciu żelazka, co pozwala na idealne bez zmarszczkowe przyklejenie motywu.

Embossing na gorąco – to wypukłe odbicie pieczątki.

Szablonowanie – to odbicie wzoru za pomocą szablonów przy użyciu różnych preparatów.

 

Jak wygląda wyzwanie?

Wszystko odbywa się online. Codziennie rano na Twoją skrzynkę przyjdzie mail z instrukcjami jak krok po kroku wykonać zadanie. Koniecznie dołącz do grupy Facebookowej DIY z myDecoria.pl Będziemy się tam dzielić spostrzeżeniami, radami oraz zdjęciami swoich prac z wyzwania.

 

Ile potrzebujesz czasu?

Będziesz potrzebowała od 30 min do 60 min dziennie na wykonanie pracy. Wszystko zależy od schnięcia farb i klejów oraz tempa Twojej pracy. Oczywiście to nie wyścigi i jeśli potrzebujesz 2 godziny – śmiało! Ważne, aby efekt końcowy Cię zadowolił ?

 

Dla kogo jest wyzwanie?

Wyzwanie jest skierowane głównie dla osób początkujących, które nie znają technik powyżej przedstawionych oraz dla osób, które chcą kreatywnie spędzić czas w gronie innych twórczych duszyczek.

 

Ważne abyś podała poprawny mail oraz potwierdziła go po zapisaniu się na wyzwanie. Wraz z potwierdzeniem maila otrzymasz listę potrzebnych materiałów i narzędzi.

 

W razie problemów śmiało napisz na maila mydecoria@gmail.com – służę pomocą.

 

Spodobał Ci się pomysł wyzwania ? Podziel się nim ze znajomymi. Może znasz kogoś kto byłby zainteresowany i chciał wziąć w nim udział 🙂 

Darmowe Wyzwanie październik 2017

 

Share:

Daria Pieczonka