Polecajki lipca #3 Najlepszy coach, film i farby kredowe

polecajki-lipca-3

Jesteśmy na półmetku wakacyjnego leniuchowania. Moje blogowanie przeszło na tryb wakacyjny. W między czasie pracuję nad nowym materiałem do pobrania, który będzie dostępny końcem sierpnia. We wpisie znajdziesz kilka propozycji, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Chciałabym podzielić się z Tobą rzeczami godnymi polecenia. Wybrałam 3 kategorie. Na pierwszy odstrzał polecajek lipca idzie kinematografia.

 

 

Kategoria Film:

Światło między oceanami. Film z 2016 r. Opowiada historię ludzi, którzy zmagają się z nieoczywistymi decyzjami do podjęcia. Próbując wcielić się w rolę bohaterów nie umiałam sobie odpowiedzieć, co mogłabym wybrać na ich miejscu.

Film zaczyna się dosyć niewinnie wręcz sielankowo. Para zamieszkuje w latarni, kontynuując romantyczną miłość. Wprowadzając widza w stan uśpienia spowodowanym beztroskim życiem kochanków. Szybko jednak okazuję się, że to skomplikowany labirynt nie do przeskoczenia.

 

Kategoria Produkty Artystyczne:

Farby kredowe Americana Decor. Natrafiłam na nie jakiś czas temu, ale nigdy nie było okazji ich przedstawić, więc robię teraz. Występują w 4 rozmiarach 59 ml, 118 ml, 236 ml, 473 ml i w 43 odcieniach. Jakość farb onieśmiela. Zakochałam się od pierwszego użycia. Przed malowanie nie jest potrzebne przygotowanie powierzchni, oprócz umycia jeśli chcemy malować stary i używany przedmiot. Schną bardzo szybko, są nietoksyczne, mega kryjące. Piękne matowe wykończenie w pastelowych kolorach.

Często wystarcza tylko jedna warstwa farby.  Po dwóch, krycie jest wręcz idealne. Jedyny mankament to cena, uważam, że wciąż jednak za wysoka. Tak czy siak jakość wynagradza. Dla mnie numer 1 wśród farb kredowych.

 

americana-decor

 

Kategoria Blog:

Okazuje się, że polecajki lipca są dosyć naciągane, ponieważ Ewelinę z bloga www.ewelinamierzwinska.pl poznałam na początku tego roku. Uczestniczyłam w kursie 7 dni do celów. Po którym wzięłam się ostro za kreowanie swojej marki online. To dzięki Ewelinie jestem tu gdzie jestem (a wiem, że będę jeszcze dalej!) Na blogu znajdziesz sporo motywacyjnej treści oraz mnóstwo pomocy w blogowaniu.

Poluj na webinary, bo aż kipią od wartościowej wiedzy. Zresztą dobrze uczyć się od najlepszych, którzy znają się na tym, co robią.

 

 

To wszystko w dzisiejszym zestawieniu. Najlepszy coach, film i farby kredowe. Podziel się opinią, co najbardziej wpadło Ci w oko z powyższych kategorii. A może już znasz owe propozycje ?

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszam Cię na mój Fanpage oraz Instagram.

P.S. Następny wpis już za tydzień we wtorek 😉

Share:

Daria Pieczonka