Z mojej pracowni – toaletka i pudełko z pędzlem

pracowni-toaletka-pudelko-pedzlem

Jak Wam mijają wakacje ? Czy jest to laba i słodkie lenistwo, a może ciężka praca i intensywne działanie ? U mnie zrodziło się kilka nowych pomysłów, ale trochę obijania też się znajdzie 🙂

W sierpniu będzie kolejny pomocnik do pobrania, tym razem omówione zostaną materiały i narzędzia potrzebne w Decoupage. Wrzesień zarezerwowany jest dla uroczego domku dla lalek. Swoją drogą jeśli jesteś zainteresowana to aktualnie na facebooku zamieszczam pytania dotyczące wyboru kolorów, wzorów, techniki. Śmiało ! Wyraź swoją opinie 🙂 Natomiast w październiku są moje urodziny i z tego powodu będzie kolejna edycja wyzwania!

 

Tyle gadania o przyszłości. Plany są, teraz należy je TYLKO zrealizować 🙂 Wracając do teraźniejszość to mam do zaprezentowania 2 pudełka. Toaletkę z drzewem oraz pudełko z pędzlem.

Toaletka:

Toaletka pokryta brązową bejcą, a następnie bielona metodą suchego pędzla. Wieczko ozdobione przy pomocy serwetki obiadowej z motywem drzewa oraz 3 drewniane kwiatuszki ręcznie malowane z triple thick glaze. Obok szufladki kremowy napis odbity za pomocą szablonu. W środku drewniane, ażurowe serduszko.

 

[metaslider id=606]

 

Pudełko z pędzlem:

Natomiast druga propozycja to pudełko z ciemnoszarym wieczkiem i jasnoszarą dolną częścią pudełka. Napis catch your dreams z wycinanka.net Stary pędzel w pasującym kolorze. Ramka z kwiatkiem na niebieskim tle pasującym do koronki oraz różowe serduszko ozdobione przy użyciu embosingu na gorąco. W środku heavy body żel oraz serduszko.

 

[metaslider id=592]

 

Które bardziej wpadło Ci w oko?

Share:

Daria Pieczonka