Projekt Domek dla Lalek – Kuchnia

projekt-domek-dla-lalek-kuchnia

Kuchnia czeka, aby ją zaaranżować. Czy Ty też uważasz to pomieszczenie za serce domu? Tyle pysznych posiłków, długich rozmów, ale też sterty naczyń i przypalonych garów.. Tak czy siak uwielbiam spędzać czas w kuchni nie tylko gotując.

Domek dla Lalek – Kuchnia

 

Przyjemnością było więc stworzenie kuchni w domku dla lalek. Do sprawy podeszłam bardzo podobnie jak w przypadku sypialni. Również odpowiedziałam sobie na kilka podstawowych pytań przed rozpoczęciem przygody.

  • Jakich kolorów użyję?
  • W jakim stylu będzie kuchnia?
  • Jakiej tekstury będzie podłoga?
  • Jakie dodatki będą pasować?
  • Czy chcę zainwestować dodatkowe pieniądze?
  • Czy mogę wykorzystać przedmioty już posiadane?

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak odpowiedzenie na tych kilka pytań pomaga w aranżowaniu domku. Podejrzewam, że podobne pytania można zastosować do dekorowania swojego własnego domu.

 

domek-dla-lalek-kuchnia

 

Aranżacja kuchni

Frontowa ściana to zielono – kremowe pasy z żółtym zegarem o białej tarczy. Na boczne ściany wybrałam kolor zielony, ale o innym odcieniu niż na „tapecie”. Podłoga również w odcieniu zieleni z delikatnym kwiatowym wzorem.

W tym pomyśle postawiłam na kolory, dużo kolorów. Pastele? Yes, please! Każdy mebelek jest w innym odcieniu, ale w podobnej tonacji tak aby pozornie nie pasujące kolory stworzyły całość miłą dla oka.

 

Kuchnia jest kolorowa trochę jakby countryside. Przytulna, radosna i ciepła to wszystko zasługa dodatków.

 

 

Główną atrakcją wieczoru są krzesełka, którym uszyłam prze urocze podusie na siedziska. Ogromnym walorem są falbanki i kokardki. W tej aranżacji sugerowałam się stylem przaśnym, wiejskim. Stąd to skrzywienie ku pasmanterii. Warto wspomnieć o mini firance, która w brew pozorom przysporzyła mi wiele kłopotu. Koniec końców jestem zadowolona z efektu.

 

Jeżeli masz ochotę otrzymać tutorial jak krok po kroku zrobiłam kuchnię zapisz się poniżej, a co tydzień otrzymasz wiadomość z nową aranżacją każdego pomieszczenia.

[convertkit form=5095170]

 

 

kuchnia-domek-dla-lalek-diy

Zapewniam Cię, że spędzisz mnóstwo cudownych godzin na relaksie i odprężeniu przy Projekcie Domek dla Lalek – kuchnia. Nie tylko Twoja pociecha otrzyma dawkę super zabawy, ale i Ty skorzystasz na kreatywnej przygodzie.

 

Kolorowej podróży w magiczny, miniaturowy świat lalek.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Domek dla Lalek – kuchnia napisz na maila 🙂

Pozdrawiam

 

Share:

Daria Pieczonka