Projekt Domek dla Lalek – Salon

projekt-domek-dla-lalek-salon

Z przykrością stwierdzam, że to już ostatni post z serii Projekt Domek dla Lalek. Nie ma co się rozżalać, bo już w głowie kotłują się pomysły na inne prace.

Ten projekt jest o tyle ciekawy, ponieważ w dowolnej chwili możesz prze aranżować wnętrze, dodając inne, nowe dodatki lub/i pozbywając się poprzednich.

 

Domek dla Lalek – Salon

Przed przystąpieniem do ozdabiania najpierw odpowiedziałam sobie na pytania pomocnicze.

  • Jakich kolorów użyję?
  • W jakim stylu będzie salon?
  • Jakiej tekstury będzie podłoga?
  • Jakie dodatki będą pasować?
  • Czy chcę zainwestować dodatkowe pieniądze?
  • Czy mogę wykorzystać przedmioty już posiadane?

Dodaje te pytania w każdym poście, ale naprawdę warto sobie je zadać na początku przygody, aby wszystko było łatwiejsze i kierowało ku wyznaczonej wizji.

 

domek-dla-lalek-salon

Aranżacja salonu

Projekt Domek dla Lalek – Salon to utrzymanie całości w podobnej kolorystyce. Królują odcienie beżu, brązu. Na ścianach złote pióra. Meble z mieniącą się poświatą, podłoga trochę rzucająca się w oczy – to ciekawy, wielobarwny wzór imitujący drewno. Na blatach od ławy i komody widnieje koronka w kolorze szarości. Lampka mega kobieca przypominająca kwiat.

 

Salon wyróżnia się łagodnością i subtelnością. Kolory dodają lekkości, a dodatki tworzą jasną i klarowną przestrzeń.

 

salon-mini

 

Bardzo mocno zachęcam Cię Droga Czytelniczko do czynnego udziału w projektach, tworzeniu niesamowitych prac z miłością. Dzięki DIY spędzisz niezapomniane momenty w odprężającej atmosferze.

Rękodzieło działa na mnie jak detoks. Oczyszcza i mobilizuje do spojrzenia na świat inaczej, wyrozumialej i przyjemniej. Cieszę się, że mogę coś zrobić i mieć namacalne dowody zarażania kreatywnym bakcylem.

diy-domek-dla-lalek

Szkoda czasu na marnowanie życia. Czerp z niego garściami. I rób to, co najbardziej lubisz nie zwracając uwagi na opinie innych. Pasja jest jak narkotyk odurza i daje kopa na całe dnie, tygodnie, miesiące i lata.

 

Życzę Ci, abyś odnalazła swoje hobby 😉

Kolorowej podróży w magiczny, miniaturowy świat lalek.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Domek dla Lalek – Salon napisz na maila ?

Pozdrawiam

Share:

Daria Pieczonka