Projekt Domek dla Lalek – Sypialnia

projekt-domek-dla-lalek-sypialnia

Witam Cię w kolejnym poście z serii Projekt Domek dla lalek. Po dosyć burzliwym przygotowaniu całości do dalszych eksperymentów czas na prawdziwą zabawę. Tym razem czeka Cię aranżacja sypialni.

Projekt wciąga, ale mega relaksuje. Takie dłubania to istny raj. Dobieranie elementów składając je w całość daje satysfakcje niczym architekta wnętrz. Wypełnia czas w kreatywną podróż do lat dzieciństwa. Nic tak kojąco nie wpływa na nas jak spełnianie marzeń tych ogromnych i tych malutkich.

 

Domek dla lalek sypialnia

 

Przed przystąpieniem do ozdabiania najpierw odpowiedziałam sobie na pytania pomocnicze.

  • Jakich kolorów użyję?
  • W jakim stylu będzie sypialnia?
  • Jakiej tekstury będzie podłoga?
  • Jakie dodatki będą pasować?
  • Czy chcę zainwestować dodatkowe pieniądze?
  • Czy mogę wykorzystać przedmioty już posiadane?

 

Wybacz proszę wszystkie zdrobnienia w tekście, ale te rzeczy są małe i uważam za stosowne zaakcentowanie ich wielkości w ten sposób.

 

lozko-diy

Aranżacja sypialni

Do aranżacji sypialni oraz każdego innego pomieszczenia warto przeszukać strych, szuflady oraz każdy zapomniany zakamarek domu w celu znalezienia dodatków pasujących do pokoików. Dzięki takim poszukiwaniom znalazłam stare skrawki mięciutkiego pluszu, który użyłam do uszycia kołderki i poduszeczki.

Sypialnie stworzyłam sugerując się własną. Efekt końcowy muszę przyznać bardzo w moim guście. Shabby Chic to jednej z moich ulubionych stylów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przecierek kliknij TUTAJ.

 

Sypialnia jest jasna z różowymi akcentami. Króluje subtelność, delikatność. Podłoga jasna i drewniana. Można założyć, że należy do dziewczynki.

 

diy-sypialnia-tutorial

 

To wszystko jest tak urocze, że trudno oprzeć się następnej aranżacji pomieszczenia. Gdybym miała mnóstwo czasu to znając mnie skończyłabym całość w ciągu kilku dni. Zejdźmy na ziemię nakarmmy męża, włóżmy naczynia do zmywarki, zaróbmy pieniądze na różne fanaberie i przeznaczmy kilkanaście minut na Projekt Domek dla Lalek 🙂

Wszyscy zadowoleni, mąż najedzony, naczynia umyte, rachunki zapłacone, a i efekt końcowy bliżej niż nam się wydaje. Chociaż nie wiem czy tak szybko chce kończyć. Takie wymyślanie, projektowania i grzebanie to sama przyjemność. Chociaż patrzenie na skończoną całość też jest fajne.

 

tutorial-domek-dla-lalek

 

Aby zapisać się na Projekt Domek dla Lalek wystarczy, że podasz swoje imię i adres email poniżej. Otrzymasz dostęp do wszystkich tutoriali związanych z Projekt Domek dla Lalek.

[convertkit form=5095170]

 

 

Powodzenia w projektowaniu. Twój szkrab będzie zachwycony 🙂

Zobacz inne posty z serii Projekt Domek dla Lalek

Jeżeli masz jakieś pytania dotycząc Domek dla Lalek Sypialnia to pisz śmiało na mydecoria@gmail.com

 

Share:

Daria Pieczonka