Z Mojej Pracowni – pudełko postarzane i decoupage

pudelko-postarzane-i-decoupage

Jako, że raz w miesiącu prezentuje moje prace na targach rękodzielniczych. Czasem też mam indywidualne zamówienia. Aby być na bieżąco  z Tobą postanowiłam dzielić się aktualnościami z mojej pracowni. Będę tutaj zamieszczać gotowe jak i rozpoczęte projekty.

Pudełko postarzane.

Przygotowałam jedno z większych pudełek w kolorze szarym, bez konkretnej nazwy, bo kolor mieszany (lubię poeksperymentować z farbami) z prześwitującym kremowym (Rust-Oleum Chalk Clotted Cream).

 

Postarzane metodą mechaniczną. Chodzi o jak największe „zniszczenie” drewna. Technika idealna podczas gorszych dni, możesz do woli upuszczać swoje emocje .

Tutaj jako stojak na gazety, myślę, że w łazience z ręczniczkami do twarzy również fajnie się sprawdzi. Dziewczyny na Instagramie podpowiadały, iż pudełko mogłoby służyć jako schowek na trunki albo doniczka. Sporo ciekawych pomysłów. A Ty jak byś wykorzystała skrzynkę ?

 

[metaslider id=182]

 

Pudełko decoupage.

Następne z podobnej serii, ale z pokrywą. Bejcowane w kolorze hebanowym (Heban – Lazur – Pentart), góra kremowa (Whisper – Americana Decor) z drewnianym dekupażowanym napisem „home”.

 

Sklejka w pastelowe kwiaty. Najwięcej czasu zajęło mi wycinanie oraz układanie kawałków serwetki w odpowiednią kompozycję. Pudełko niby subtelne trochę romantyczne, ale dzięki czarnemu kolorowi przełamuje całą słodkość. Tutaj mamy większe pole do popisu, bo możemy włożyć cokolwiek, a następnie zamknąć :). Nikt się nie dowie, co jest w środku. Skrzynia skarbów. Można dołożyć zamek, aby było jeszcze bardziej tajemniczo :).

[metaslider id=381]

 

Na Facebooku umieściłam bitwę na pudełka. Pudełko Postarzane vs Pudełko Decoupage. Które wygra, które bardziej się podoba? Oddaj swój głos 🙂

Tagi: ,
Share:

Daria Pieczonka