Share Week 2018

share-week-2018

To jest pierwszy raz kiedy biorę udział w tego typu akcji. Głównym zamysłem jest polecenie 3 najlepszych blogów w opinii uczestnika biorącego udział.

Mało znanym blogom pozwoli to na wypromowanie się, a wielkim na dodatkowe utwierdzenie, że tworzą dobrą robotę. Więcej o pomyśle i dokładnym regulaminie możesz przeczytać na blogu Andrzeja Tucholskiego. Jedną z ważniejszych informacji jest możliwość zabrania głosu nie tylko przez blogerów, ale również przez czytelników.

 

Share Week 2018

 

ewelinamierzwinska.pl

Pierwszy wybór wydaje się oczywistą oczywistością kogo mogłabym wytypować jak nie moją Ewelinę Mierzwińską. Pisałam o niej już milion razy, że pomaga, wspiera, inspiruje, motywuje. Ewelina jest coachem i posiada sporą wiedzę na temat blogowania, rozwoju a od ponad roku opisuje życie swojej córeczki.

 

share week 2018

marciniwuc.com

Marcin z finanse bardzo osobiste wypowiada się na temat inwestowania, finansów, budżetu domowego. Możesz przeczytać mnóstwo artykułów oraz wysłuchać podcastów. To właśnie dzięki nagraniom audio polecam Marcina w tym zestawieniu. Często zamiast wybierania muzyki podczas codziennej rutyny słucham świetnych opowieści, które zmieniają moje podejście do pieniędzy. Zmuszają do zatrzymania i zastanowienia się nad przyszłością. Wskazują kroki do podjęcia tu i teraz, a przecież dzięki nim pracujemy nad jutrem.

 

mavelo.pl

Weronika to najsympatyczniejsza i najbardziej optymistycznie nastawiona do życia osoba w blogosferze! Jest pogromczynią papieru. Na jej blogu znajdziesz mnóstwo przepisów na dobrą zabawę przy udziale grafik, które stworzyła. A na Instagramie dzieli się życiem z 3 przeuroczymi psiakami 🙂 Jej komentarze i opisy pupili często rozbawiają mnie do łez. Weronika to lekarstwo na gorsze dni.

share week 2018

Ciężko jest wybrać tylko 3 osoby. Przecież jest mnóstwo świetnych twórców, z którymi możemy się utożsamić, mieć podobne poglądy lub czerpać wiedzę. Każdy blog to człowiek z pasją, misją i wiarą w lepsze jutro. Dlatego mocno zachęcam do wsparcia innych w celu rozprzestrzeniania wartości jaką oddają każdego dnia do internetu.

 

Pamiętaj, że Ty droga Czytelniczko też możesz oddać swoje cenne 3 głosy na wybrane osoby. Wystarczy, że wypełnisz formularz TUTAJ. Akcja trwa do 8 kwietnia.

 

 

Share:

Daria Pieczonka