Tu i Teraz ☼ Lipiec 2018

tu-i-teraz-%e2%98%bc-lipiec-2018

Podsumowanie wakacyjnego miesiąca jakim jest lipiec. Pogoda w Keswick dopisuje. Rozmawiając ze starszymi osobami mówią, że takie gorące lato pamiętają w 1976. A co najlepsze to wszystko dzieję się na moich oczach 🙂

Wszystko na to wskazuję, iż wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie sprzedaży kursu online o podstawach decoupage. A co za tym idzie… mnóstwo przygotowań i przyjemności z tworzenia, ale i nieprzespanych nocy.

 

Tu i Teraz ☼ lipiec 2018

 

Czuję się naprzemiennie gotowa do akcji i przytłoczona. W jednej chwili wszystko mam pod kontrolą, w drugiej obawiam się, że nie zdążę. Mam pół etatu, niby obowiązki się rozłożyły na wolne dni od etatu, ale jak jestem w kawiarni to obowiązki się nagromadzają.

Chcę aby to, co robię przekładało się na wasze zadowolenie. Chcę tworzyć materiały pomocne dla Was. Chcę widzieć Twój uśmiech na twarzy po stworzeniu pięknego projektu z moimi wskazówkami.

Pracuję nad kursem online o podstawach w decoupage. Jeśli jesteś zainteresowana możesz zapisać się na listę zainteresowanych kursem.

 

[convertkit form=5172626]

 

„Całe życie jest eksperymentem. Im więcej eksperymentów przeprowadzisz, tym lepiej.”

Ralph W. Emerson

 

1 dzień wyzwania instragramowego! – Ty w akcji! W pierwszym dniu dodajemy zdjęcie siebie przy pracy rękodzielniczej wraz z opisem kim jesteś, czym się zajmujesz lub z czego chcesz być znana 🙂 Na zdjęciu tworzę papierowe kwiatki, które wcześniej wycięłam w maszynce cricut. Na co dzień prowadzę blog o DIY, sprzedaje kartki okolicznościowe oraz pudełka decoupage. Pracuje nad kursem online dla początkujących dekupażystek, który ma wejść do sprzedaży we wrześniu. Lubię próbować nowe techniki i metody. W wolnych chwilach maluję kolorowanki, uczę się pięknie planować w bullet journal, ale najbardziej uwielbiam decoupage. #zmojejpracowni #decoupage #słoneczniki #przypracy #craftroom #pracownia

Post udostępniony przez Daria Pieczonka (@mydecoria)Jestem wdzięczna za pomoc mojego męża, który znosi moje humory. Jest zawsze kiedy go potrzebuję. Kiedy jestem przerażona ilością zadań, ciepłym głosem motywuję i tłumaczy, że to wszystko nie jest takie trudne.

Uczę się podkładania głosu do filmów oraz brush letteringu. Zakupiłam odpowiednie pisadła czyli Tombow Fudenosuke czarny i dwa Tombowy ABT Dual w kolorze różowym i niebieskim. W nauce pomagają mi szablony od Kasi z zenja.pl Uczenie się nowych rzeczy sprawia, że się rozwijamy. A skoro się rozwijamy to idziemy do przodu, więcej umiemy, mamy o czym rozmawiać, a także mamy powody do dumy.

 

„Ogranicza nas tylko nasza własna kreatywność. Ją z kolei ogranicza tylko nasze własne lenistwo…”

Maciej Orzechowski

 

Oglądam „The Killing” – duński serial kryminalny. Dwóch detektywów próbuje rozwikłać zagadkę zabójstwa 19 letniej Nany.

Słucham audiobooka Oli Budzyńskiej „Promocja i sprzedaż w biznesie online”. Jeśli prowadzisz biznes to po prostu musisz bez zastanowienia kupić tę pozycję.

 


Czytam książkę Michała Szafrańskiego „Zaufanie czyli waluta przyszłości Moja droga zera do 7 milionów z bloga”. Pozycja przedstawia historię początków blogowania Michała.

 

Czekam na zakończenie pracy z kursem i możliwością pokazania Ci, co stworzyłam.

Share:

Daria Pieczonka