Wprowadzenie – Projekt Domek dla Lalek

wprowadzenie-projekt-domek-dla-lalek

Dzisiaj rusza cykl Projekt Domek dla Lalek. Zaplanowałam w sumie 5 postów. Każdy z dekorowaniem innego pomieszczenia.

Projekt Domek dla Lalek – Wprowadzenie

Na blogu będę poruszać temat bardzo ogólnikowo natomiast po zapisaniu się na newsletter otrzymasz wyczerpujące wskazówki jak taki domek stworzyć oraz jakich konkretnie narzędzi i materiałów użyłam wraz z nazwami firm.

Na projekt możesz zapisać się TUTAJ

 

Gdzie kupiłam domek?

Domek dla lalek wraz z mebelkami kupiłam w sklepie internetowym drewnianadolina.pl. Większość moich drewnianych pudełek, toaletek, chusteczników, zawieszek i sklejek pochodzi stamtąd.

Posiadają konkurencyjne ceny oraz wyjątkową jakość. W asortymencie również znajdziesz preparaty do decoupage.

Ciekawe nagradzają regularnych klientów, którzy dostają każdorazowo 5% rabat. Natomiast przy zamówieniach powyżej 1000 zł – 10%, a 2000 zł – 20%. Przy zamówieniach powyżej 199 zł koszt przesyłki pokrywa sklep.

Korzystam z drewnianej doliny odkąd mam do czynienia z DIY i zawsze jestem zadowolona.

 

Skąd pomysł na domek?

Gdybym miała swoje dzieci pewnie projekt byłby dla nich, ale nie mam. Prawda jest taka, że robię go dla siebie. Gdy byłam małą dziewczynką co roku pisałam list do Świętego Mikołaja. Przez kilka lat za każdym razem prosiłam o jedno i to samo – Domek dla Lalek. Jak się domyślasz nigdy go nie otrzymałam.

Przeglądając sklep internetowy szukając nowości natknęłam się na domek z mebelkami do samodzielnej dekoracji. Ze względu na to, iż jestem freakiem zrób to sam. Niewiele myśląc zakupiłam owy domek.

 

Co się znajduje w pierwszym etapie (mailu)?

Przygotujemy domek dla lalek do dalszej obróbki. Zaproponuję dość inwazyjne rozwiązanie, nad którym długo się zastanawiałam. W dalszym procesie metoda ta ułatwia dekorację.

Na subskrypcję Projekt Domek dla Lalek możesz zapisać się w dowolnej chwili trwania pomysłu – nawet po zakończeniu.

Zapraszam do czynnego uczestniczenia w zabawie. Myślę, że wspólne kreatywne projektowanie z pociechą to świetna alternatywa na spędzenie długich jesienno – zimowych wieczorów.

Kolorowej zabawy!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące domku dla lalek – napisz do mnie wiadomość email na mydecoria@gmail.com

 

Share:

Daria Pieczonka