Z mojej pracowni

z-mojej-pracowni-2

Mimo, że wakacje wciąż trwają, dla mnie to jednak nie ma znaczenia. Często przebywam w pracowni. Maluję, wycinam, kleję, cieszę się i złoszczę. Uroki pracy z rękodziełem 🙂

Z mojej pracowni

Pudełko w ulubionym kształcie moich klientek. Lily z dekupażowymi motylkami, pomalowane lakierem 3D. Narożniki z tego samego motywu, a w środku spinacze zajączki na zdjęcia. Osobiście uwielbiam różowe, kwiatowe pudełka 🙂 Chociaż przyznam, wszystkie pastele kocham miłością bezwarunkową!

 

z mojej pracowni

 

Pudełko dla nowo narodzonego dzidziusia. Jeszcze nie znamy płci. Dlatego skrzyneczka pomalowana jest w neutralnych kolorach. Na wieczku dominują kształty związane z tematyką bobasków. Użyłam past perłowych z pentart oraz odlewów gipsowych pomalowanych na żółto.

dla noworodka

 

Pudełko z sześcioma przegródkami i złotym ażurowym wieczkiem z okazji ślubu. Transfer z imionami nowożeńców oraz wycinanki tekturowe ozdobione embossingiem na gorąco.

 

na ślub diy

 

Karteluszka dla 10-letniego Filipka, który uwielbia piłkę nożną. Całość wykonana przy pomocy maszynki Cricut Explore Air 2. Chłopiec jest przymocowany na kosteczkach 3D, co nadaje realistycznego wyglądu.

 

kartka urodzinowa dla chłopca handmade

Tak, masz racje to te same imiona jak na pudełku powyżej. Karteczka do kompletu. Z pomocą przyszedł ploter Cricut 🙂 Minimalistyczna kartka idealnie pasuje do minimalistycznego pudełka.

 

z okazji ślubu

 

25-ta rocznica ślubu. Okazuję się, że to srebrna rocznica. Wszystko utrzymane właśnie w tych kolorach. Napis wydrukowany w drukarce laserowej, następnie zrobiłam foliowanie przy pomocy laminatora. Chcesz się dowiedzieć jak to zrobić ? Zajrzyj TUTAJ. Srebrne szklanki wycięte Sizzix Big Shot oraz użyłam folderu do embossingu.

 

rocznica ślubu

 

Chcesz się nauczyć robić takie pudełka jak powyżej ?

Zapisz się na listę zainteresowanych kursem dla początkujących dekupażystek. Po kursie będzie potrafiła stworzyć cudowne drewniane przedmioty. Wyczarujesz kwiatowe butelki, lampiony. Będziesz miała świeczki o takim samym wzorze jak Twoje serwetki. Ozdobisz koszulki, dowiesz się jak przyklejać serwetki bez zmarszczkowo, a jeśli już są to jak je zniwelować oraz wiele innych. Zapisz się poniżej.

[convertkit form=5172626]

Share:

Daria Pieczonka