Z mojej pracowni – kartki okolicznościowe

z-mojej-pracowni-kartki-okolicznosciowe

Ostatnio moje życie kręci się wokoło zamówień, więc seria Z mojej pracowni to najlepszy sposób, aby ten czas wykorzystać.

W tym zestawieniu przedstawię Ci kilka damskich oraz męskich propozycji kartek na urodziny.

 

6 propozycji na kartki okolicznościowe

 

Na pierwszy rzut męska kartka w klimacie dżungli, efekt był nie zamierzony, ale po skończeniu właśnie taki mi przypomina. Tło wycięte przy pomocy cricut, elipsa na kosteczkach 3D i duży napis „Happy Birthday!” z papieru z teksturą.

 

kartki okolicznościowe DIY

 

Kolejny pomysł na kartkę dla faceta. Tło w prostokąty, a na nim paski z washi tape, topper pasujący kolorystycznie do całości i napis „happy birthday” w fantazyjnej czcionce, składający się z dwóch części – brązowej i żółtej w kropki.

 

kartki okolicznościowe DIY

 

Kartka z 3 warstwową literą „M” z 3 plastikowymi kwiatkami i perełkami w płynie. Tło wykonane przy pomocy szablonu i pasty z Pentart, tekstura nadana pofalowaną szpachelką oraz złote listki ozdobione embossingiem na gorąco, całość spryskana mgiełką perłową.

 

kartki okolicznościowe DIY

 

Mała kartka w niestandardowym kształcie. Tło poplamione zieloną mgiełką. Na okrągłej koronce przyklejony 2 częściowy topper z napisem „Love” zdobionym embossingiem. Z boku tasiemka zawiązana na kokardkę.

 

 

Soczyste zielone tło w zygzaki. Roślinki na kosteczkach 3D. Następnie różowe kwiatki na kwiecistym, żółtym tle. Napis „Happy Birthday Ann” ozdobione srebrną folią. Różowy motyl wycięty przy pomocy maszynki Sizzix. Dwuczęściowy papierowy kwiatek z perełką. A pod spodem żółte banerki.

 

kartki okolicznościowe DIY

 

Personalizowana kartka dla Emilki. Napis ozdobiony złotą folią przyklejony do drewnianej tekturki, która jest przypięta spinaczami. Po bokach złote listki. Na jednym z nich pasujące kolorystycznie 3 papierowe kwiatki. Tekturowa pięciolinia z ptaszkami na motylkowym papierze. A to wszystko na wycinku z gazety.

 

kartki okolicznościowe DIY

 

Niebieska kartka z zieloną ramką. Napis „Happy Birthday” ozdobiony płatkami folii do złoceń w dwóch kolorach. 2 białe kwiatki z niebieskimi perełkami. Motylki na kosteczkach 3D oraz porozrzucane perełki samoprzylepne.

 

kartki okolicznościowe DIY

 

Robienie kartek przy użyciu maszynki Sizzix i Cricut to sama przyjemność, zwłaszcza kiedy robimy je częściej niż na urodziny naszych bliskich.

 

Korzystasz z tych maszynek ?

Share:

Daria Pieczonka