Z mojej pracowni – metoda suchego pędzla

z-mojej-pracowni-metoda-suchego-pedzla

Tak, wiem, macie tam w Polsce milion stopni ciepła. A ja 3 nad ranem, w południe z 11, a wieczorem 5. Dalej noszę ciepłą kurtkę i apaszkę, a wieczorami włączam grzejniki… W maju!  Pomijając warunki pogodowe, które u Was są 100 razy przyjemniejsze niż u mnie to jednak cieszę się waszym szczęściem 🙂 Fakt zazdroszczę, ale mam nadzieję, że wykorzystacie ten słoneczny czas za mnie 🙂

Jak Ty korzystasz ze słońca to ja w między czasie stworzyłam kilka nowych projektów. Otrzymałam zamówienie na kilkanaście pudełek. Chciałabym się podzielić kilkoma z nich właśnie z Tobą.

 

Metoda suchego pędzla

O to pierwsze z nich – pudełko na biżuterię lub małe skarby. Wyposażone w 3 szufladki i lusterko wmontowane w wewnętrzną stronę pokrywy. Całość potraktowana czarną bejcą, a następnie bielona czyli zastosowałam metodę suchego pędzla. Na Instagramie w relacjach wyróżnionych pokazuję jak to zrobić krok po kroku TUTAJ. Na wieczku decoupage wraz z tekturowymi elementami dekorowane embossingiem na gorąco, który również możesz podpatrzeć na Insta.

 

z mojej pracowni

Olivia

Drugie pudełko to prezent dla rocznej dziewczynki Olivii. Baza przypomina mi trochę kolory z lizaka chupa – chups o smaku truskawkowo-śmietankowym, ponieważ wieczko jest w kolorze różowym, a reszta kremowa. Na pokrywie widnieje drewniany napis z imieniem dziewczynki dekorowany metodą decoupage, w górnym rogu girlanda odbita przy użyciu rainbow paste. Na przedniej ściance dekupażowe sówki popryskane kolorowymi mgiełkami (farbami w spreju). W około całego pudełka odbity wzór serduszkowy przy użyciu heavy body gel – glossy.

 

z mojej pracowni

Szablon handmade, który sama stworzyłam. Dzięki mojej nowej maszynie Cricut Explore Air 2 otworzyły się nowe drzwi do projektowania i zaskakiwania Was 🙂 Przeszło mi przez myśl, aby projektować takie szablony dla was, bo przecież spora część moich Czytelniczek lubią i czynnie tworzą DIY, rękodzieło, a szablony fajnie urozmaicają wszelkiego rodzaju projekty!

 

Koniecznie napisz w komentarzu lub wyślij mi prywatną wiadomość na mydecoria@gmail.com czy podoba Ci się taki pomysł i byłabyś chętna na szablony do past, farb i innych.

Share:

Daria Pieczonka