Z mojej pracowni – kartki urodzinowe DIY

z-mojej-pracowni

Ostatnio sporo się dzieję. Zostałam zasypana zamówieniami na pudełka i kartki okolicznościowe – urodzinowe, na dzień mamy i ślubne.

Z tej okazji pokaże Wam kilka już gotowych projektów. Skupię się tylko na kartkach urodzinowych.

Kartki urodzinowe DIY

Pastelowy balon

Kartka wykonana w całości z pastelowych papierów o grubości 160gsm. Wszystkie elementy, oprócz serduszek, wycięte za pomocą Cricut Explore Air 2. Do serduszek użyłam ozdobnego dziurkacza. Ramka wykonana przy pomocy białego perlatora. Chmurki i balon podwyższony na kosteczkach 3D

 

kartki urodzinowe

Koszula z krawatem

Kartka dla faceta w minimalistycznej odsłonie. Wzorzysty krawat na pasującym kolorystycznie tle.

 

kartki urodzinowe DIY

Tulipanowy bukiet

Na bazie odbity wzór z maski przy pomocy pasty do szablonów firmy Pentart. Na kosteczkach 3D przyklejona kartka w fantazyjnym kształcie, w około niej ramka z perełek i odpity stempel przy pomocy metody embossingu na gorąco w kolorze holograficznym. Głównym elementem są 3 tulipany również przyklejone na kosteczkach 3D. Krawędzie przyciemnione odpowiednimi tuszami.

 

kartki urodzinowe DIY

Kartka z balonami

Napis „Happy Birthday Pauline” zaprojektowany i wycięty przy pomocy Cricut Explore Air 2 w zielono – niebieskich pastelowych kolorach. Pod nim tło w miętowe kropelki naklejone na srebrną, brokatową kartkę, w rogach delikatna kompozycja kwiatowa w pasujących kolorach.

 

Motylkowy raj

Dziewczyńska kartka z mnóstwem kolorowych motylków. Na bazie przykleiłam wycięty wcześniej kształt, który popryskałam zieloną mgiełką, następnie go usunęłam. Dałam ażurowe, żółte kółko i prostokątny, wydarty kawałek zielonego papieru, który opiera się na kosteczkach 3D. Duży, niebieski napis „Happy birthday” z perełkami oraz drewniane imię solenizantki ozdobione embossingiem na gorąco. Na dole i na górze jest pasek z pasty tęczowej.

 

kartki urodzinowe DIY

Świeczki urodzinowe

Kartka, którą śmiało można użyć dla mężczyzny. Tło w paski. Wszystko wycięta przy pomocy maszynki Cricut Explore Air 2. Świeczki są w kolorach niebieskim i zielonym, a płomyki ze złotego papieru, ten sam papier jest użyty na na napis „Happy Birthday”. Na świeczkach kremowa wstążka przyklejona na kosteczkach 3D.

 

kartki urodzinowe DIY

Co myślisz o ręcznie robionych kartkach?

Podziel się opinią na temat powyższych kartek w komentarzu poniżej 🙂

Share:

Daria Pieczonka