12 faktów o mnie – pierwsze urodziny bloga + Konkurs

12-faktow-o-mnie

21 marca 2018 roku to data pierwszych urodzin bloga. Tak, już rok w internetach. Nie byłabym sobą gdyby nie napisała, ale ten czas szybko leci. Ale serio! Nie wiem jak to się stało.

Musimy jakoś uczcić tę okazję. Postanowiłam przygotować 12 faktów o mnie na 12 miesięcy istnienia bloga oraz konkurs na nazwę spotkań na żywo, ale o tym na końcu wpisu.

 

12 faktów o mnie z okazji urodzin bloga

 

Fakt 1

Gdy byłam małą dziewczynką uwielbiałam prace manualne, wszystko co było związane z plastyką, kolorowaniem, wycinaniem i klejeniem. Uczestniczyłam w wielu plastycznych konkursach i często też je wygrywałam.  Gdy była ładna pogoda mama wyciągała stół na zewnątrz i razem z koleżankami godzinami kolorowałyśmy kolorowanki – to było jedno z moich ulubionych zajęć 🙂 Nawet nie wiesz jak bardzo się spełniam spędzając czas w mojej pracowni, przygotowując różne projekty DIY.

Fakt 2

Uwielbiam przydasie. Mam spory zbiór różnych rzeczy pomagających w pracach DIY. Często wybieram nową farbę niż nową bluzkę. Wychodząc po jajka kupuję pędzle. Nie dawno urządziłam swoją pracownie marzeń, którą możesz obejrzeć TUTAJ.

Fakt 3

Moim marzeniem jest odwiedzić wszystkie państwa na świecie. Jestem uzależniona od poznawania nowych kultur, tradycji, jedzenia, atrakcji. Jest tyle fascynujących miejsc na ziemi, że chce je zobaczyć, poczuć i korzystać z dobroci jakie oferują.

 

12-faktów-o-mnie

 

Fakt 4

Oczywiście podróżowanie wiąże się z pieniędzmi, dlatego planem na zdobycie ich jest dążenie do niezależności finansowej. Wspólnie z mężem chcielibyśmy ją osiągnąć dzięki zostaniu rentierem.

Fakt 5

Lubię oszczędzać. Czuję się lepiej jeśli wiem, że mam określoną sumę na koncie. Tego typu bezpieczeństwo pozwala na podejmowanie trochę odważniejszych decyzji.  To wszystko bardzo łączy się z powyższymi punktami o podróżowaniu i kupowaniu mieszkań.

Fakt 6

Mam dziwny sposób zjadania Raffaello. Najpierw pożeram kokosową skorupkę, potem wafelek, następnie krem i na samym końcu jem migdał.

Fakt 7

Uważam, że zapach kocich łapek jest cudowny. Bardziej lubię koty niż psy. Jestem w trakcie adoptowania pupilka.

Fakt 8

Dawniej prawie z każdą podróżą samolotem był jakiś problem. Odwołany lot z powodu awarii, z powodu złej pogody, śniegu, mgły. Przeżyłam setki spóźnionych lotów, najkrócej 1 godzinę, najdłużej około 12 godzin. Raz nie poleciałam, ponieważ samolot odleciał. Również zdarzało się, że wylądowałam na innym lotnisku. Moi rodzice już byli tak przyzwyczajeni do tych przygód, że jeżeli przyleciałam bez problemu to nie mogli uwierzyć.

 

12-faktów-o-mnie

 

Fakt 9

Wypijam niezliczoną ilość herbat. Nie ma herbaty, której powiedziałabym nie. Kocham je wszystkie. To napój towarzyszący w każdej porze dnia i roku, nastroju oraz okazji. Często w paczkach organizowanych przez rodziców są opakowania z herbatami.

Fakt 10

Gdy byłam młodsza nie lubiłam koloru różowego. Teraz mam bzika na jego punkcie. Przecież blog, który czytasz jest różowy, kwiatowy i mega kobiecy.

Fakt 11

Wyjazd do Anglii to jedna z fajniejszych rzeczy, która przytrafiła mi się w życiu. Do tej pory pamiętam jak bardzo rozpaczałam przed dzień wyjazdu oraz jak bardzo czułam, że to jest coś ponad moje siły… Dobrze, że mimo wszystko odważyłam się tutaj zamieszkać.

Fakt 12

Swojego męża poznałam na Majorce. Najciekawsze jest to, że jesteśmy z tego samego miasta i chodziliśmy do tej samej szkoły, a nigdy wcześniej się nie widzieliśmy.

 

urodziny-bloga

Konkurs na nazwę Live.

Konkurs z okazji pierwszych urodzin bloga, polega na wymyśleniu nazwy cyklu transmisji na żywo, które będą odbywały się co dwa tygodnie na Instagramie i na Fanpejdżu Decoria.

Co dwa tygodnie będziemy miały możliwość spotkać się na żywo i dlatego chciałabym, aby te spotkania miały jakąś nazwę. Tytuł, który od razu będzie kojarzył się z naszymi posiedzeniami. Taki wiesz, typu, rzucam hasło i od razu wiadomo z czym to się je 🙂 Zbieramy się o określonej godzinie w danym dniu i rozmawiamy o DIY.

Odpowiedzi należy podawać w komentarzu pod tym postem do wtorku 27 marca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w środę 28 marca na lajwie. Z pośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłoniona jedna osoba.

Nagrodą jest pudełko wykonane przeze mnie oraz możliwość dedykacji w formie wypalania w drewnie lub transferu. Detale oraz wybór pudełka do uzgodnienia po ogłoszeniu wyników konkursu.

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i skorzystania z możliwości otrzymania miłego prezentu. Możesz udostępnić ten wpis na Facebooku.

 

 

 

Share:

Daria Pieczonka