4 szybkie pomysły na dekoracje świąteczne, które są spójne #DecoCzat 17.11.2021

4-szybkie-pomysly-na-dekoracje

4 szybkie pomysły na spójne dekoracje świąteczne. Zawieszki z leśnymi przyjaciółmi w zieleni i złocie. Cudowna inspiracja do zastosowania tu i teraz

DecoCzat live pełen pasji do tworzenia

Pierwszy live odbył się 4 lata temu. Bezpłatny warsztat online, który ma na celu przybliżyć Ci dekupażowy i mixmediowy świat. Powstał z myślą, o dzieleniu doświadczenia, a także o łączeniu kobiet takich jak ja i Ty w miejscu pełnym kreatywnych możliwości.

Podczas transmisji na żywo:

  • dowiesz się jak krok po kroku ozdobić od podstaw dany przedmiot,
  • poznasz preparaty, techniki i odpowiedzi na nurtujące pytania, bo na bieżąco odpowiadam na komentarze
  • zrelaksujesz się,
  • znajdziesz kobiety o tej samej pasji.

Właśnie czytasz takie podsumowanie

Transmisję można oglądać na:

Lista potrzebnych preparatów do zrobienia zawieszek:

Wszystkie użyte preparaty znajdziesz u mnie w sklepie. Dodatkowo przygotowałam ich spis, a także odnośniki do konkretnych produktów, abyś nie musiała ich szukać. Po prostu kliknij w produkt poniżej, a przeniosę Cię bezpośrednio do sklepu.

4 szybkie pomysły na dekoracje świąteczne. Krok po kroku

Krok 1

Najpierw wszystkie zawieszki zagruntowałam gesso, a później przetarłam je papierem ściernym. Wydarłam zwierzaczki z papieru ryżowego i przykleiłam je na środku zawieszek. 3 z nich dostały ilustrację, a na ostatniej odbiłam z obu stron śnieżynki i sarenki przy pomocy gesso.

4 szybkie pomysły na dekoracje

Krok 2

2 zawieszki mają rant więc wymalowałam go na oliwkowy. Dorobiłam ramkę do dużej zawieszki i też wymalowałam na zielony. Bombka z szablonami również. Po wyschnięciu przetarłam ja papierem ściernym, dzięki temu pojawiło się jasne gesso. Na rantach odbiłam jodełki przy pomocy pasty deluxe, a na tyłach sarenki.

4 szybkie pomysły na dekoracje

Krok 3

Na jednej z nich przykleiłam pomięty papiery ryżowy na klej do decu, a następnie wymalowałam na zielono i wtarłam złoty wosk. Wszystko zabezpieczyłam lakierem. Dodałam sznurek.

4 szybkie pomysły na dekoracje

Decoupage na bom4 szybkie pomysły na spójne dekoracje świąteczne W wersji wideo.

Zobacz również inne inspiracje świąteczne

Pozdrawiam Daria 🙂

Share:

Daria Pieczonka