Butelka z Media Inkami #DecoCzat 09.06.2021

butelka-media-ink

Butelka z media inkami, którą zrobiłam na transmisji na żywo, prezentuje się cudownie. Jest różowa w ombre dodatkowo w klimacie tanecznym.

butelka-z-media-inkami

#DecoCzat 09.06.2021

W każdą środę o 19:00 odbywa się spotkanie kreatywne z nowym pomysłem w formie warsztatów online. Transmisję można oglądać na Fanpage MyDecoria, w grupie Handmade z myDecoria.pl, na kanale YouTube Daria Pieczonka oraz na Instagramie mydecoria.

Atutem tego typu spotkania jest możliwość zadania pytania z uzyskaniem błyskawicznej odpowiedzi. Nawiązania nowych relacji oraz dowiedzenia się czegoś ciekawego.

Tym razem ozdobiłam szklaną butelkę. Użyłam papieru ryżowego z kolekcji Passion od Stamperia oraz farby do szkła. Wisienką na torciku są elementy kwiatowe i baletnica.

butelka-z-media-inkami

Lista użytych rzeczy:

Krok po Kroku

  1. Najpierw wymalowałam całość farbą do szkła. Następnie rozpoczęłam polewanie od góry media inkami. Nie musiałam zbytnio się wysilać, ponieważ butelka ma obły kształt, więc krople samoistnie spływały sobie po powierzchni. Dodatkowym atutem są wypustki w szkle, które tylko umocniły efekt. W ten sposób przy czubku mam natężenie koloru, który delikatnie się rozprasza ku dołowi. Powstał piękny efekt ombre.
  2. Po wyschnięciu nakleiłam papier ryżowy w miejsca, gdzie wcześniej były etykiety Prosecco. Nie gruntowałam powierzchni. Przykleiłam ryżowkę bezpośrednio na butelkę, aby później włożyć do niej lampki, dzięki czemu wydobędę to co najpiękniejsze z tego projektu.
  3. Kolejnym etapem było doklejenie elementów 3D, które stanowią wisienkę na torciku. Zabawę rozpoczęłam od tekturki w pięciolinię z nutami oraz wianka. Później baletnicę na folii, która pod wpływem ciepła dostosowuje się do powierzchni, więc idealnie przylega do obłego kształtu. Trochę papierowych kwiatków, kokardka i napis „La Dance”.

Butelka z media inkami DecoCzat

Poniżej masz możliwość obejrzenia powtórki bezpłatnego szkolenia, w którym zobaczysz krok po kroku jak zrobić jaką butelkę.

Mam propozycję innej butelki decoupage.

Share:

Daria Pieczonka