Decoupage dla początkujących #DecoCzat 03.06.2020

decoupage-dla-poczatkujacych-decoczat-03-06-2020

Decoupage dla początkujących chustecznik z tulipanami. Jak co tydzień w środę o 19:00 prowadzę transmisję na żywo na moim fanpage oraz na instagramie zwaną DecoCzatem. Zbieramy się z dziewczynami w różnym wieku i razem spędzamy kreatywnie godzinkę czasem dłużej 😉 Opowiadamy o nowinkach przydasiowych i technikach, a przede wszystkim dobrze się bawimy.

#DecoCzat 03.06.2020

Dziękuję Wszystkim decoczadowym babeczkom, które aktywnie uczestniczyły na transmisji 🙂 Bawiłam się bardzo dobrze i wiem, że Wy też 😉Było aż 197 decoczadowych babeczek WOW.

decoupage dla początkujących

Decoupage dla początkujących z efektem ombre

Po za kadrem położyłam kilkanaście warstw lakieru matowego, a następnie zrobiłam sznurek z masy lekkiej i na mokro go wygięłam i przykleiłam na express glue oraz wymalowałam tak samo jak plakietkę.

Podziel się swoim pomysłem na chustecznik czyli decoupage dla początkujących

Warsztat Online w formie powtórki DecoCzatu znajdziesz na końcu tego wpisu. Delektuj się darmowymi warsztatami 🙂 Jeśli się zainspirujesz i odtworzysz chustecznik użyj @mydecoria na instagramie i na facebooku, tak, abym mogła podziwiać Twoją pracę 🙂

chustecznik kwiatowy

Lista użytych rzeczy:

Obejrzyj Warsztaty Online Decoupage dla początkujących

Obejrzyj bezpłatne szkolenie online krok po kroku jak używać papier ryżowy, jak zrobić efekt ombre oraz wyciski z masy lekkiej. Zapraszam do dodawania reakcji, komentowania, udostępniania i obserwowania mojego fanpaga, aby być na bieżąco. Wszystko czytam i na wszystko staram się odpowiadać 🙂

Share:

Daria Pieczonka