Design Team myDecoria

design-team-mydecoria

Design Team myDecoria. Pragnę bardzo gorąco przedstawić Ci kreatywną załogę myDecoria. Dziewczyny są DecoCzaderskie i mają bardzo dużo do zaoferowania.

Design Team myDecoria

Każda z nich mocno działa i rozwija się każdego dnia, aby dostarczać Ci jak najlepszych doznań wizualnych. Pokażą jak z tych samych produktów, stworzyć kompletnie inne projekty. Dziewczyny pochodzą z różnych miejsc, mają inną historię, ale wszystkie łączy to samo. Miłość do decoupage.

Kasia Safaryan

Nazywam się Kasia Safaryan i od 9 lat moją pasją jest decoupage. Jako pełnoetatowa mama dwójki dzieci, w tym jednego wymagającego specjalnej troski, potrzebowałam odskoczni, azylu, pretekstu do zrobienia czegoś dla siebie. Zakupiłam zestaw startowy do techniki decoupage i przepadłam… Łatwo nie było. Zaczynałam bez filmików na Youtube. Bez Facebooka, bez warsztatów. Moje ówczesne prace pozostawiały wiele do życzenia, ale dawały mi satysfakcję i o to chodziło. Teraz jest łatwiej, dużo się uczę – głównie online. Z każdego warsztatu czy krótkiego tutorialu biorę, coś dla siebie. 

Uwielbiam motywy kwiatowe, klimaty vintage, stare fotografie i koronki. Farby i bejce w odcieniach brązu, beżu czy ciepłej szarości stanowią dobre tło dla tych motywów. Mam 2 ulubione produkty w sklepie Mydecoria:

 • masa superlekka – tylko jej używam do wypełniania foremek. Jest leciutka, nie obciąża pracy, jest dość elastyczna, nawet po przeschnięciu i nie brudzi rąk.
 • lakier pouring glaze – uwielbiam nim pokrywać motywy starych fotografii.


Mydecoria to dla mnie miejsce spotkań z osobami, takimi jak ja – rękodzielniczo zakręconymi. To źródło wiedzy na temat preparatów oraz technik. I wreszcie sklep z przydasiami w korzystnych cenach.

Zapraszam na:


Aby na bieżąco oglądać to, co udało mi się stworzyć, zapraszam na mój fanpage na Facebooku Decu Zakątek Kaśki.

Prywatnie:

A tak poza decoupage jestem nałogowym kawoszem. Uwielbiam kawę i wszystko, co nią pachnie i smakuje. Kocham kwiaty. Wszędzie. W ogrodzie, na balkonie, w wazonie czy na letniej sukience.

Dzięki zaproszeniu od Darii, do Design Teamu myDecoria, będę miała przyjemność tworzyć projekty specjalnie dla Was. Mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować 😊

Marta Kosmalska

      Decoupage zainteresowałam się ponad 5 lat temu, kiedy to zajmowałam się moją małą córeczką. Od początku wiedziałam, że chce to robić i z każdym dniem wciągałam się coraz bardziej, oglądając różne filmiki i tutoriale.

           Moimi ulubionymi technikami są zdecydowanie cieniowanie malarskie tak zwane „Pittorico” oraz postarzanie. Drapanie, przecieranie i spękania różnego rodzaju. Najczęściej używanymi kolorami przeze mnie to wszelkiego rodzaju beże, szarości i wszystkie pastelowe barwy. W moich pracach zawsze też przewijają się motywy kwiatowe, damy, ornamenty i wszystko, co jest romantyczne i delikatne.

       

W MyDecoria cenię sobie bardzo szeroki zakres preparatów, dzięki czemu, każdy może dobrać je swobodnie do swoich projektów i do stylu, w którym pracuje. Dodatkowo kupujący nie jest pozostawiony sam sobie, mając możliwość szybkiego kontaktu z Darią, rozwiewając wszystkie swoje wątpliwości dotyczące zakupu. Ponad to w każdą środę Daria organizuje DecoCzaty, pokazując zastosowanie różnych preparatów. Motywuje i zachęca do działania wszystkie dziewczyny spędzające kreatywnie czas.

Pierwszą rzeczą, którą moja romantyczna dusza nie mogła pominąć są:

 • Przepiękne wzory do sospeso. Od razu zapragnęłam stworzyć dekorację z tymi malowniczymi kwiatami.
 • Księga z papieru  zwróciła od razu moją uwagę, ponieważ bardzo lubię tworzyć stare postarzane księgi.
 • Z preparatów zaintrygowały mnie przepiękne folie w płatkach, których nie trzeba zabezpieczać specjalnym lakierem, aby zachować ich blask. Wystarczy do tego zwykły lakier akrylowy.

Prywatnie:

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci Zuzi i Olgierda więc w domu się nie nudzę i każdą wolną chwilę poświęcam na rozwijanie mojej pasji decoupage oraz rysunku. Bardzo lubię również gotować i piec. Jestem bardzo energiczną i spontaniczną osobą. Uważam, że życie pełne pasji jest piękniejsze i szczęśliwsze.

Jestem na:

Monika Sikora

Moją przygodę z rękodziełem rozpoczęłam w 2012 roku, szukając pomysłu na dekoracje na świąteczny kiermasz, w przedszkolu córki. Tak mi się to spodobało, że zaczęłam szukać warsztatów.  Najpierw były to z filcowania na sucho, następnie pojawił się decoupage, który pokochałam  bezgranicznie. Po drodze brałam udział w zajęciach w Miejskim Ośrodku Kultury ze Sportu w moim rodzinnym mieście.  Momentem przełomowym była Akademia Stamperii w Skoczowie, dzięki której postanowiłam związać swoją przyszłość z rękodziełem.

Kocham decoupage, ale ostatnio wciąga mnie mix media. Lubię też sculpture painting czyli tworzenie kompozycji z masy rzeźbiarskiej. Często używam bieli, szarości do tego pastelowe kolory. Ulubionym wzorem są oczywiście ptaszki, a szczególnie sikorki.  Czasem lubię zrobić coś zupełnie innego, to pozwala uwolnić się od rutyny i spojrzeć z innej strony na to co tworzę.

W MyDecoria lubię to, że większość preparatów znam z filmików i live’ ów Darii, dzięki czemu nie mam problemu z decyzją o ich zakupie. Podziwiam Darię na to, że potrafi tworzyć na live, czytając w tym czasie komentarze i odpowiadając na pytania.

W sklepie myDecoria uwielbiam:

 • Bonding Primer Pentartu i to jest najlepszy primer, który używałam,
 • woski,
 • masa super lekka.
😊

Prywatnie

Jestem mamą dwóch nastolatek. Z wykształcenia jestem ekonomistką, a z wyboru rolniczką. Mieszkam na wsi od 16 lat. Lubię zajmować się moim ogrodem i spacerować wieczorami z moją sunią Luną. Oprócz tego mamy dwie świnki morskie.

Jestem na

Uwielbiam tworzyć i chcę zarażać tym inne osoby, szczególnie te, które mają obawy przed podjęciem przygody z rękodziełem.

Sylwia Materek

Rękodziełem zajmowałam się od zawsze. Jako mała dziewczynka miałam setki kredek i mazaków. A najlepszym prezentem były kolorowanki. Tak na poważnie to trafiłam na decoupage jakieś 5 lat temu i postanowiłam wtedy zrobić sobie bombki na choinkę. Potem był sezon na jajka😊. A potem nieśmiało próbowałam przerabiać inne rzeczy i chyba właśnie nadawanie nowego życia starym, zużytym i niepotrzebnym przedmiotom lubię najbardziej.


W czasach pandemii, w marcu 2020 roku, kiedy pozbawiono mnie wykonywania pracy zawodowej, moja twórczość rozkwitła. Zaczęłam kompletować rozmaite przydasie i próbować nowych technik. Ale zdecydowanie moją ulubioną techniką jest dalej decoupage.
Najbardziej lubię prace postarzone, w stylu vintage i retro. Lubie szarości, brązy, róże i vintage zielenie. Uwielbiam wyciski z masy😉.


W myDecorii najbardziej lubię otwartość, naturalność  i szczerość Darii.


Z przydasi ze sklepu myDecoria lubię:

 • farby Pentart,
 • woski,
 • foremki,
 • pasty strukturalne,
 • pastę do postarzania Stamperii.

Prywatnie:

Oprócz decu uwielbiam tańczyć. To moja druga pasja od urodzenia. Zresztą zawodowo prowadzę Szkole Tańca. Czyli taka artystka… Kocham też podróże. Widok turkusowego morza, błękit nieba, ładują mi akumulatory do życia. Nie lubię za to gotować, ale mam wspaniałego męża, który jak widzi, że maluję i nie ma obiadu, mówi: „Dobra, parówki sobie zagrzeje.” Mam jednego, dorosłego już syna, który jest prawdziwym krytykiem mojej twórczości i mimo tego, że to facet czasami coś u mnie zamawia 😁.

W internecie funkcjonuje na:

 • Instagramie jako sm_decuart. No co zresztą namówiła mnie całkiem niedawno moja koleżanka.
 • FB na swoim prywatym profilu Sylwia Materek, także prezentuje swoje dzieła.
Share:

Daria Pieczonka