Jak ozdobić talerz metodą decoupage? #DecoCzat 08.06.2022

jak-ozdobic-talerz-metoda-decoupage-decoczat-08-06-2022

Jak ozdobić talerz metodą decoupage? Szkolenie online przychodzi z rozwiązaniem. Zachęcam do eksperymentowania i szukania własnych rozwiązań. Jestem tutaj jedynie po to by zainspirować i zaszczepić bakcyla 🙂 Udało się?

DecoCzat live pełen pasji do tworzenia

Pierwszy live odbył się 4 lata temu. Bezpłatny warsztat online, który ma na celu przybliżyć Ci dekupażowy i mixmediowy świat. Powstał z myślą, o dzieleniu doświadczenia, a także o łączeniu kobiet takich jak ja i Ty w miejscu pełnym kreatywnych możliwości.

Podczas transmisji na żywo:

  • dowiesz się jak krok po kroku ozdobić od podstaw dany przedmiot,
  • poznasz preparaty, techniki i odpowiedzi na nurtujące pytania, bo na bieżąco odpowiadam na komentarze
  • zrelaksujesz się,
  • znajdziesz kobiety o tej samej pasji.

Właśnie czytasz takie podsumowanie

Transmisję można oglądać na:

Lista potrzebnych preparatów do zrobienia talerza decoupage:

Wszystkie użyte preparaty znajdziesz u mnie w sklepie. Dodatkowo przygotowałam ich spis, a także odnośniki do konkretnych produktów, abyś nie musiała ich szukać. Po prostu kliknij w produkt poniżej, a przeniosę Cię bezpośrednio do sklepu.

Jak ozdobić talerz metodą decoupage?

Krok 1

Najpierw należy zagruntować talerz przy pomocy bonding primer. Zrób wyciski z masy lekkiej. Potrzebne będą kwiatki i listki. Przyklej na heavy body gel tworząc kompozycję.

Krok 2

Po wyschnięciu zagruntuj wszystko gipsowym gesso. Przyklej papier ryżowy w okrągłe, puste miejsce. Użyj specjalnego kleju do decoupage. Nadmiar papieru ryżowego odetnij przy pomocy papiery ściernego.

Krok 3

Wymaluj wszystkie kształty na odpowiednie kolory, które mieszaj ze sobą, tak, aby na pędzlu można było zobaczyć różnorodność. Pobiel trochę elementy. Wylakieruj matowym lakierem, a na środek wylej pouring glaze.

Jak ozdobić talerz metodą decoupage? W wersji szkolenia online

Zobacz również inne inspiracje

Pozdrawiam Daria 🙂

Share:

Daria Pieczonka