Jak zorganizować przydasie w pracowni ? cz.2

jak-zorganizowac-przydasie-w-pracowni-cz-2

Czas na kolejną dawkę pomocnych wskazówek dotyczących organizacji przydasi. Każda szanująca się rękodzielniczka ma mnóstwo różnych drobiazgów, które nie zawsze przynależą do odpowiedniego miejsca.

Jest na to rada! Tablica perforowana z Ikea, którą można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Tak jak lubisz.

 

Organizacja przydasi

 

Tablica składa się z dwóch części o wymiarach 76×56 cm. Zakupiona została w Ikea. Tam również dokupiłam haczyki, sznury elastyczne, spinacze i uchwyty na rolki. Nazwa kolekcji to Skadis, po niej możesz wyszukać wszystkie pasujące części.

 

organizacja przydasi

Pierwsza część tablicy

Na spinaczach wiszą 3 plastikowe pudełka śniadaniowe, a w nich kolejno od góry wkłady do pistoletu z klejem na gorąco, w drugiej drewniane stemple, a w trzeciej tusze do stempli.

Trzy sztuczne piwonie jako motyw dekoracyjny zaczepione na sznurze elastycznym oraz antyrama z motywującym hasłem Oprah Winfrey – „Kiedy patrze w przyszłość, jest tak jasno, że aż razi mnie w oczy.” Obok 2 rzędy pędzli.

 

organizacja pracowni

Druga część tablicy

3 pary nożyczek, 2 sznury z taśmami washi, 2 koszyczki po owocach zawieszone na haczykach, a w nich pudry do embossingu i ozdobne dziurkacze. Na dole 4 osłonki na doniczki – mini wiaderka z mazakami, kredkami, cienkopisami i długopisami.

 

Gdzie kupić przydasie ?

 

organizacja przydasi

1. Markery Sharpie 2. Tusze do stempli 3. Stemple drewniane 4. Puder do embossingu 5. Pióro Parker 6. Cienkopisy  7. Pędzel 8.Nożyczki Fiskars 9. Taśmy washi 10. Kredki

 

Zobacz również pierwszą część organizacji przydasi TUTAJ. Są tam wskazówki dotyczące papierów do decoupage, serwetek i mnóstwa innych pomocy.

Share:

Daria Pieczonka