Jak zrobić imitację wielu warstw farby? #DecoCzat 02.09.2020

jak-zrobic-imitacje-wielu-warstw-farby-decoczat-02-09-2020

Jak zrobić imitację wielu warstw farby to dwa bezpłatne szkolenia online, w których pokazuję krok po kroku jak to zrobić oraz jak przykleić papier ryżowy.

#DecoCzat 26.08.2020 oraz 02.09.2020

Na DecoCzacie odpowiedziałam na następujące pytania:
📍 Jak to robisz, że pouring glaze tak ładnie Ci wychodzi?
📍 Jak się nazywa wosk, który używasz, bo przy moim trzeba ubierać maskę?
📍 Zrobisz tutorial makijażu oka?
📍 Kiedy będą świąteczne ozdoby?

Jak zrobić imitację wielu warstw farby?

Cóż, należy nałożyć kolorowe warstwy farb i za każdym razem zabezpieczyć woskiem, a następnie ścierać papierem ściernym. Można tak bawić się z 3 warstwami lub tak jak ja z 6, a nawet z większą ilością. Wszystko zależy, do jakiego efektu dążysz. Zachęcam do eksperymentowania, a nóż znajdziesz coś, co bardzo Ci się spodoba.

jak-zrobic-imitacje-wielu-wartw-farby

Lista potrzebnych rzeczy:

Część z użytych przedmiotów można znaleźć w sklepiku myDecoria oraz wiele innych przydasi, które są niezastąpione u dekupażystek.

Jak przyklejać papier ryżowy szkolenie część pierwsza

Pudełko decoupage w stylu Shabby Chic. DecoCzat 26.08.2020

W środę o 19:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie przy użyciu produktów,Pentart foremki Prima oraz papierów ryżowych ITD CollectionPudełeczko drewniane 16x16cm przekształcę w coś starego, kobiecego z kwiatowymi deseczkami, spękaniami i ptaszkiem w ramce. P.S. Wiesz jak najlepiej pomóc małemu biznesowi jak mój? Udostępniając posty, komentując je i dodając reakcje inne niż kciuk do góry, ponieważ FB widząc te aktywności, pozwala dotrzeć do większej grupy ludzi. Czyli co? Od dzisiaj tylko serduszka ? 😉

Opublikowany przez MyDecorię Środa, 26 sierpnia 2020

Jak zrobić imitację wielu warstw farby szkolenie część druga

DecoCzat 02.09.2020 druga część

Hejka 🙂 W środę o 19:00 odbędzie się druga część DecoCzatu z zeszłego tygodnia. Będę dokańczać pudełko, które rozpoczęłam wcześniej. Zapraszam na przecierki i dekupaż z Pentart i ITD Collection

Opublikowany przez MyDecorię Środa, 2 września 2020
Share:

Daria Pieczonka