Podsumowanie Wyzwania DIY! Podziękowanie

Na początku lipca organizowałam 5 dniowe wyzwanie DIY. W ciągu tych dni uczestniczki miały za zadanie wykonać 3 projekty. Na potrzeby wyzwania założyłam również grupę na FB, która nazywa się DIY z myDecoria.pl Aktualnie każdy, kto jest zainteresowany DIY może do niej dołączyć.

Jesteśmy na etapie dogrywania kolejnego pomysłu z mini wyzwaniami. Prawdopodobnie będzie raz w tygodniu do wykonania projekt z określonym motywem i techniką. Zajrzyj aby móc się wypowiedzieć i pomóc nam w stworzeniu miejsca dla pasjonatek rękodzieła.

 

Podsumowanie wyzwania DIY.

Był to mój pierwszy raz, z którego jestem mega zadowolona. Już teraz wiem, że będzie kolejne jesienią. Kobietki, które się zapisały na wyzwanie są bardzo zaangażowane i chłoną wiedzę jak gąbka. To cudowne, że tyle utalentowanych ludzi spotkało się w jednym miejscu i razem robiło fantastyczne projekty. Jestem pod wrażeniem wyobraźni uczestniczek i chęci poszerzania horyzontów.

 

Dostałam mnóstwo pozytywnych komentarzy, a o to kilka z nich:

Bardzo się cieszę, że tu trafiłam! Daria jesteś niesamowita! Tyle informacji i inspiracji! Dziękuję Ci za wyzwanie, bo moja wiedza na temat decou jest jeszcze bogatsza   

Dekoratornia Pracownia Twórcza

 

Pierwszy raz uczestniczę w takim wyzwaniu i bardzo to jest fajne. Dziękuję za tutka. Jestem pod wrażeniem, jak ładnie to opisałaś.

Justyna Kosieradzka

 

wycinanka

 

Przy wyzwaniu korzystałam z takich narzędzi jak ConvertKit, dzięki niemu mogłam zaplanować i wysyłać maile. Korzystałam również z Leadpages – stworzyłam piękną stronę do zapisu na wyzwanie. A Canva zrobiła swoje z grafikami. Natomiast Ewelina Mierzwińska pomogła to ogarnąć merytorycznie. 

Jestem wdzięczna, że żyje w czasach kiedy wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a to co nas powstrzymuje przed działaniem siedzi w naszej głowie. Na szczęście można to zmienić i każdy dosłownie każdy może osiągnąć to czego zapragnie. Miej marzenia, aby je realizować. Powodzenia!

 

Podziękowanie.

Chcę mocno podziękować każdej kobiecie biorącej udział w moim wyzwaniu. Jesteście niesamowite! Utalentowane! Życzę Wam samych udanych projektów. Jeszcze więcej radości z tworzenia perełek! Rozwijania wyobraźni i mnóstwo zużytych pędzli 🙂

 

dziekuje

 

 

Wyzwanie uważam za jak najbardziej udane! Nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Jeśli jesteś na mojej liście mailowej lub obserwujesz mnie w social media to na pewno dotrze do Ciebie informacja o organizowanym przedsięwzięciu. Jeżeli chcesz być na bieżąco to koniecznie zapisz się na newsletter 😉 Polub mnie na Facebooku

Tagi:
Share:

Daria Pieczonka