Świąteczne pomysły na prezenty dla Niego – Święta 2017

pomysl-na-prezent-dla-niego-swieta-2017

 

Święta już coraz bliżej, a to wiąże się między innymi z obdarowywaniem bliskich i znajomych prezentami.

Przygotowałam listę fajnych prezentów dla każdego faceta. Największą trudność sprawiają mi prezenty dla Niego, ponieważ wbrew pozorom jest ich trudniej zadowolić ;). Dlatego świąteczne pomysły na prezenty dla Niego pojawiły się jako pierwsze.

Świąteczny Prezentownik dla Mężczyzny.

 

pomysly-dla-niego

 

1.Finansowy Ninja 2. Włam się do Mózgu 3. Kindle 4. Podgrzewacz pod Kubek 5.Kawiarka Ciśnieniowa 6. Mapa Zdrapka 7. Gra Planszowa 8. Narzędzie Wielofunkcyjne 9.Wirtualna Rzeczywistość

 

Książki

Włam się do mózgu – to książka znanego youtubera Radka Kotarskiego, który prowadzi kanał Polimaty. Radek dzięki grze losowej nauczył się płynnie władać szwedzkim w 6 miesięcy. Dokładne zasady gry możesz obejrzeć TUTAJ. W książce natomiast zdradza jak uczyć się lepiej i zapamiętywać więcej.

Finansowy Ninja – kolejna pozycja książkowa tym razem dotycząca finansów. Ten poradnik odmienił nasze życie. Nauczył jak obchodzić się z pieniędzmi. Otworzył oczy gdzie kasa ucieka i jak zatamować dziury.

 

Gażdżety

Kindle – tutaj opcja dużo droższa, ale przydatna dla pożeraczy książkowych. O zaletach czytnika e-book pisałam TUTAJ

Kawiarka ciśnieniowa – Pomysł dla kawowego smakosza, z którym mamy kontakt tylko gdy skończy pić kawę. Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz 10 zł rabatu.

Podgrzewacz do kubków – Jak już zrobisz kawę swojemu facetowi w kawiarce to super, aby napój był cały czas gorący podczas grania na Xboxie, przecież nowa misja nie poczeka, a kawa na ciasteczkowym podgrzewaczu jak najbardziej.

Narzędzie wielofunkcyjne – przyznam się, że nie mam pojęcia komu to potrzebne, ale mój mąż powiedział, że każdy facet wiedziałby co z tym zrobić 🙂 A skoro to zestawienie dla Panów i zaproponowane przez Pana to wierzę na słowo.

Mapa Zdrapka – To świetny prezent dla podróżnika, który lubi wycieczki i często na nie jeździ. Po zakończonym wyjeździe po za mnóstwem pamiątek i zdjęć, wisienką na torcie jest zdrapanie odpowiedniego państwa na mapie. Dostępne są różne rozmiary. W linku znajduje się średni rozmiar i uważam, że jest wystarczający – taką mapę kupiłam mężowi na zeszło roczne święta 😉

 

Rozrywka

Wirtualna rzeczywistość – Okulary do wirtualnej rzeczywistości zapewniają niezapomniane,  dodatkowe odczucia podczas oglądania filmów i grania w gry. Rozrywka też wskazana!

Cashflow – Robert Kiyosaki napisał wiele fantastycznych książek, ale również stworzył grę planszową. „Poprzez zabawę nauczy Cię praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku. Zarządzaj swoimi aktywami i pasywami, inwestuj na giełdzie i wydostań się z wyścigu szczurów! Kupuj nieruchomości i biznesy, inwestuj w akcje i metale szlachetne, aż wydostaniesz się z wyścigu szczurów. Rywalizujesz nie tylko z innymi graczami. Twoimi „przeciwnikami“ są też: rynek nieruchomości, notowania giełdowe czy nieprzewidziane sytuacje.” Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz 100 zł rabatu na grę.

 

Share:

Daria Pieczonka