Świąteczna zawieszka #DecoCzat 09.09.2020

swiateczna-zawieszka

Świąteczna zawieszka, którą zrobiłam na bezpłatnym szkoleniu to bardzo subtelna propozycja na zimową dekorację ściany. Całość utrzymana w odcieniach szarości i niebieskiego z lekką nutą mięty.

#DecoCzat 09.09.2020

Jak co tydzień w środę o 19:00 spotykamy się na warsztatach on-line i poruszamy tematy dekupażowe. Przestawiam swój kreatywny punkt widzenia i pokazuję krok po kroku jak coś zrobić. Tym razem postawiłam na świąteczno-zimową plakietkę z lodowymi akcentami i pomiętą kokardkę.

Jak zrobić delikatne spękania jednoskładnikowe?

Wiadome jest, aby stworzyć spękania jednoskładnikowe należy to, robić szybko i nie poprawiać miejsc z nałożoną farbą, ale co jeśli tak zrobimy ? Gdy faktycznie dużo razy będziemy poprawiać, to spękania w ogóle się nie pojawią. Natomiast gdy zrobimy to 1 raz i bardzo delikatnie i szybko to powstaną nam mini spękania. Tak też postanowiłam uczynić w tym projekcie, ponieważ stwierdziłam, że do plakietki nie będą pasować tak duże spękania. Co myślisz o takim efekcie? Moim zdaniem fajnie jest eksperymentować i bawić się preparatami oraz wykorzystywać z pozoru niewłaściwe zastosowanie.

Lista użytych rzeczy:

Część z użytych przedmiotów można znaleźć w sklepiku myDecoria oraz wiele innych przydasi, które są niezastąpione u dekupażystek oraz kupując w sklepiku wspierasz mój mikro biznes i pozwalasz mi na rozwój.

Świąteczna zawieszka w formie bezpłatnego szkolenia

DecoCzat 09.09.2020 Świąteczna zawieszka decupage

Hejka 🙂 Dzisiaj o 19:00 zapraszam na bezpłatne szkolenie ze świątecznej zawieszki decupage, w której użyję pasty lodowej Pentart oraz wielu innych preparatów tej już wielokrotnie polecanej firmy, papieru ryżowego ITD Collection , foremki Re·Design with Prima i cudownych tasiemek z Old fashion ribbonsUhhh będzie się działo 🙂

Opublikowany przez MyDecorię Środa, 9 września 2020
Share:

Daria Pieczonka