Tu i Teraz ☼ kwiecień 2018

tu-i-teraz-%e2%98%bc-kwiecien-2018

Podsumowanie kwietnia przyszło dosyć łatwo, ponieważ wraz z kwietniem doszłam do wniosku o podjęciu decyzji o zmianie pracy.

Wiesz tak czuję, że idealnie pasuje tutaj jeden z moich ulubionych hasełek motywacyjnych: „Kiedy patrzę w przyszłość jest tak jasno, że aż razi mnie w oczy.” Oprah Winfrey

 

Tu i Teraz ☼ kwiecień 2018

 

Czuję się podjarana na maksa, ponieważ w końcu oficjalnie przechodzę na pół etatu, a to oznacza tylko jedno! Więcej mnie w social media, DecoCzatów, tutoriali, postów, zdjęć, konkursów, wyzwań i kursów!! Nareszcie 🙂

Chciałabym dać z siebie wszystko, rozwijać się i dążyć obraną drogą do celu. Chciałabym już pokazać wam kurs jaki przygotowuje, ale wciąż jest za wcześnie.

 

Pracuję nad łagodnym zaaklimatyzowaniu się do nowych warunków jakie będą mi towarzyszyć w najbliższym czasie. Zmiana pracy plus nowy domownik – kotek. Zmiany są potrzebne, ale trzeba je wprowadzać rozsądnie o ile mamy na to wpływ.

 

Jestem wdzięczna za to, że nie boję się zmian, za odwagę i za upór maniaka.

 

 


Uczę się jak obsługiwać nowy nabytek jakim jest ploter Cricut Explore Air 2. Maszynką można również rysować, pisać i najważniejsze wycinać kształty z ponad 100 różnych materiałów, między innymi – papier, winyl, tkanina, skóra, plastik, i mnóstwo innych.

 

Oglądam – oglądałam genialny film – „Tajemnica Marrowbone„. Zakończenie wyrywa z butów, ściska za gardło i powala z nóg! Mistrzostwo świata 🙂 Arcydzieło, tyle w tym temacie 🙂 Koniecznie obejrzyj!


 

Słucham wróciłam do muzyki, której słuchałam jak byłam nastolatką. Mało kto wie, że to było dosyć ostre brzmienie, lubię takie zespoły jak „Nightwish”, „Within Temptation”.

 

Czytam „Potęga sugestii” – Eric Vance, ale muszę przyznać, że mega opornie mi to idzie…

 

Czekam na lato, słońce, ciepło. W Anglii pogoda jest do bani. Można tutaj znaleźć mnóstwo plusów, ale pogoda do nich nie należy. Wciąż włączam ogrzewanie w ciągu dnia na kilka godzin. A buty zimowe to nie taki głupi pomysł. A tak na marginesie już jest prawie maj.

 

 

Share:

Daria Pieczonka