5 błyskawicznych pomysłów na wiosenne dekoracje kwiatowe

wiosenne-dekoracje-kwiatowe

Czy Tobie też wiosna kojarzy się z mnóstwem kwiatów, świeżym, rześkim powietrzem, pierwszymi cieplejszymi dniami, nowymi pomysłami?

Wiesz, że to właśnie wiosną przyszedł mi do głowy pomysł na założenie bloga. Wiosną również lubię otaczać się kwiatami. Dlatego przygotowałam dekoracje wiosenne z głównym udziałem kwiatów. Wszystkie ozdoby to około 2 – 5 minut pracy, czyli nie wiele, a można uzyskać całkiem przyjemy efekt końcowy.

 

Pomysły na wiosenne dekoracje kwiatowe

 

  • Wiosenny wianek z gipsówki i liści na metalowym, białym sercu z zieloną wstążką. Pięknie ozdabia ścianę w naszej sypialni.

 

wiosenny-wianek

 

  • Masz stare szklane butelki ? Świetnie! Przydadzą się do tej wiosennej propozycji kwiatowej. Wybrałam butelki o różnych kształtach. Włożyłam je do garnka z wodą i proszkiem do pieczenia, pozostawiłam na ok. 10 min. Dzięki temu zabiegowi etykiety z butelek zdjęłam bez najmniejszego problemu. Następnie powkładałam pojedyncze kwiatki.

 

wiosenne dekoracje kwiatowe

 

  • Te kule są przeznaczone do podgrzewaczy, ale ja zrobiłam z nich wiszące flakony. Nalałam troszeczkę wody i włożyłam główki kwiatków. Efekt miód malina !!!

 

dekoracje-na-okno

 

  • Stara, niepotrzebna ramka plus kwiaty równa się malutka piękność 🙂

 

kwiatowa-ramka

 

  •  Stare wazony pomalowane na pastelowe kolory , to zawsze mile widziany wiosenny akcent 🙂

 

diy-wazony

 

A w jaki sposób Ty zapraszasz wiosnę do swojego domu ?

Share:

Daria Pieczonka