Wpis do Art Journal #DecoCzat 30.06.2021

wpis-do-art-journal

Tajemniczy wpis do Art Journal. Kwiatowy, zielony, ze złoceniami, co sprawia, że przenosimy się do krainy letniej, pachnącej, a przede wszystkim sekretnej.

#DecoCzat 30.06.2021

W każdą środę o 19:00 odbywa się spotkanie kreatywne z nowym pomysłem w formie warsztatów online. Transmisję można oglądać na Fanpage MyDecoria, w grupie Handmade z myDecoria.pl, na kanale YouTube Daria Pieczonka oraz na Instagramie mydecoria.

Atutem tego typu spotkania jest możliwość zadania pytania z uzyskaniem błyskawicznej odpowiedzi. Nawiązania nowych relacji oraz dowiedzenia się czegoś ciekawego.

Ty razem zabrałam Cię w podróż do bajowego świata z mnóstwem kwiatów i zielonych liści. Tajemniczy ogród nas porywa w czasy beztroski i magi.

Wpis do Art Journal

Lista użytych rzeczy:

Wpis do Art Journal

Wpis do Art Journal

Krok 1

Zagruntowałam karty rozcieńczonym gesso, aby każdy kolejny preparat nie wsiąkał w papier i abym, miała większą kontrolę nad farbami. Następnie przykleiłam papiery ryżowe. Rozpoczęłam domalowanie tła. Dobrałam odpowiednie kolory i mieszałam je w taki sposób, aby uzyskać coś na kształt tła z kawałków papieru ryżowego.

Wpis do Art Journal

Krok 2

Dodałam kwiatki z szablonu, które odpiłam przy pomocy heavy body gel. Przykleiłam kwiatowe naklejki i listki, washi tape oraz napisy.

Krok 3

Tacky glue zaznaczyłam elementy, które chcę ozłocić. Zrobiłam linie obok napisów, poprawiłam kwiaty z żelu oraz dodałam kropki. Po wyschnięciu kleju przełożyłam złotą folię. Tam, gdzie był klej, folia się przykleiła.

Wpis do Art Journal

Wpis do Art Journal w formie warsztatów

Kreatywny wieczór spędziłyśmy na wspólnym tworzeniu. Powtórkę można obejrzeć poniżej. W pewnym momencie padł internet więc DecoCzat jest w dwóch cześciach.

Share:

Daria Pieczonka