Cześć! Tutaj rozpoczyna się nasza podróż…

 

Cześć! Witam serdecznie wszystkich na moim blogu.

  Jestem Daria. Mam 26 lat. Mieszkam od kilku lat w Anglii, a dokładniej w Keswick – które jest najbardziej zielonym miejscem na ziemi. Wijemy sobie tam małe gniazdko z moim mężem Piotrkiem. Lubimy razem podróżować, jeść i oglądać filmy. Natomiast ja interesuję się rękodziełem, głównie malowaniem i dekorowaniem drewnianych pudełek oraz metoda Decoupage.

 Zamysł bloga tworzył się w mojej głowie od dawna, ale nie miałam odwagi go zrealizować. Jako, że dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny, a z wiosną kojarzy się początek. To uważam, że jest to idealny czas, aby w końcu przezwyciężyć obawy i zacząć coś nowego. W moim przypadku będzie to przygoda z blogiem. Jestem mega mega podekscytowana i mam nadzieję, że ta podróż pochłonie was tak samo głęboko jak mnie 🙂

  Planuję tutaj robić proste i ciekawe tutoriale. Obiektywne recenzje preparatów, których używam, oraz zarażać pozytywnym myśleniem, motywować i zachęcać do czerpania jak najwięcej szczęścia z codziennych chwil. Namawiam do mocniejszego i intensywniejszego zwracania uwagi na prostotę dnia powszedniego, która jest niesamowicie ciekawa i inspirująca. Nowy post będzie się pojawiał w każdy wtorek. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na kolejny wpis.

Share:

Daria Pieczonka