Magiczne lustro z kwiatami

magiczne-lustro-z-kwiatami

Magiczne lustro z kwiatami to przedmiot, który otrzymał drugie życie. zrobiłam je jakiś czas temu, ale już mi się znudziło więc postanowiłam coś z nim zrobić.

Zaczęło się niewinnie, bo od wycisków z masy lekkiej, natomiast później poniosła mnie fantazja i poszłam na całego. Przyznam, że lubię to najbardziej. Czyli tworzenie bez blokad i utartych schematów.

Magiczne lustro z kwiatami

Lista potrzebnych materiałów:

Magiczne lustro z kwiatami krok po kroku

Krok 1

Pierwszym krokiem, który wykonałam to stworzenie wycisków z masy lekkiej. Włożyłam ją do foremki i otrzymałam piękne kształty kwiatów. Po wyschnięciu odpowiednio je ułożyłam na lustrze i przykleiłam przy pomocy kleju błyskawicznego. W randomowych miejscach nałożyłam efekt mchu, który podsuszyłam suszarką i pasta miała szansę na spęcznienie.

Krok 2

Wymalowałam wszystko farbą kredową w kolorze róż wiktoriański. Nałożyłam trochę kleju do złoceń w różnych miejscach, a po wyschnięciu przykleiłam do niego różowe płatki.

Magiczne lustro z kwiatami

Krok 3

A następnie zaczęłam kombinować z media inkami. Kwiaty polewałam różowym, listki zielonym, łodygi brązowym, a dodatkowo zrobiłam kilka długich zacieków. Całość przetarłam burgundem metodą suchego pędzla. Pochlapałam efektem lustra oraz zrobiłam kropeczki przy pomocy szarej farby.

Zobacz również inny tutorial => Herbatka u Damessy

Pozdrawiam Daria 🙂

Share:

Daria Pieczonka